Araştırmacı gençlik buraya?

Arkadaşlar Dünya'da kimsenin sırrını çözemediği piramitleri çok merak ediyorum ne yapsam sağlam bir bilgi çıkartamadım ve sizdende birkaç bilgi edinmek istedim şimdiden teşekkürler

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Bende gercekten merak edip cok arastirmistim ama akla yatkin bir aciklama getiremiyorum. O zamanin teknolojisi ile nasil boyle seyler yapabildiler aklim almiyor. Yazcakalrimi belki biliyo olabilirsin ama ben yazayim yinede.

Yakisikli ogretmenim anlatmisti. Zamaninda 10 tane arastirmaci piramitleri incelemeye gitmis. Kimsenin girmedigi gizli odalari kesfe cikmislar. Ve bir odasi/bolumu varmis. İcerdeki radyasyon ölüme sebebiyet veriyormus. Bu nasil olur o zamanin teknolojisi ile diyerek girmisler iceri. Sag salim disari cikmislar. Ama 10 gun icerisinde hepsi teker teker ölmüs.

Bir baska bilgiye gore icerde mayalama sistemi varmis. Yani iceriye biraktiginiz sut mayalanarak yogurt olabiliyomus.

Hangi piramit bilmiyorum ama krallardan birinin mezarinin oldugu piramide yilda sadece 2 kez gunes isigi giriyoms. Biri dogdugu gun digeri tahta ciktigi gun..

0|0
    0|0
    • Bunları biliyorum ve içeride yaraların daha çabuk iyileştiğini falan filan ama bunlar nasıl oluyor bunu bilmek istiyorum deli gibi araştırıyorum ama yok

• Belkide bazi sirlari cekici yapan asiri gizemli olmasidir. Herseyi aciklamak her zaman iyi olmayabiljr

• Bazı şeylerin açıklanması da insanları ileriye götürebilir piramitler bunlardan biri bence çok üstün bir teknoloji harikası çünkü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Benım de bır zamanlar ılgı alanımdı. En son gantenbrink diye bir amerıkan amcam kendi yaptıgı robotu sokmuştu keopsun içine. kameradan izliyordu. Kraliçe odasını buldu. çok küçük bir delik vardı. o delıkten robotun geçemeyecegini anladı daha küçük bir robot yapmaya karar verdı. mısır yonetımı durumdan rahatsız oldular. Çünkü adamlar bu işin sırrından para kazanıyorlar zzaten. Çözüldüğünde belkı turıst sayısı azalıcaktı. Bilim adamını ülkeden çıkardılar. Bahane olarak da şunu öne surduler : Biz sana araştırman bıtene kadar herşeyin gizli tutulacağını söylemiştik sen ise gıttın kendı ülkendeki onemli medya kuruluslarına gelişmelerden bahsettın bu medya kuruluşları da Newyork Times gıbı amerıkan gazetesi vs.

0|0
    0|0
    • Evet bu haberi okudum ve şimdi yine başka bir Amerikan arkeolog izin almaya Çalışıyor içeriye robot sokucak ama izin çıkartamıyor

• National geographic antik mega yapılar piramit belgeselini izle çok şey var orda. Gerçi bazı şeyleri tam açıklayamıyolar

0|0
    0|0
    • Işte herşeyi izledim ama o açıklanamayan gizemler ve o tarihte bu kadar bilgi nasıl olur mesela bir piramitte içeri sadece iki gün Güneş giriyor oda Gömülü olan kral mezarına ve sadece ölüm ve doğum tarihinde bunu nasıl yaparlar abi

• Onu bende bilmiyorum, ama uzay desen şakır şakır sayarım :)

• Piramitleri çözebilsem uzaya geçicem ama bitmiyor işte

• Bazı şeyler sır olarak kalacak. Bunlardan biriside piramitler.

0|0
    0|0
    • Bunu çözmek istiyorum ve elimden geleni yapıcam

• Gittim bir daha gidicem ama labirentler ve içeride ki gaz radyasyon insanı kötü etkiliyor ve tabi ki tuzaklar

• Çok bilgim yok piramitler hakkında ama sanırım bu yapıları çözmek için çok bilgiye ve zekaya ihtiyaç var. Ama sen belkide bu yapıları çözecek kişide olabilirsin. Hiç belli olmaz. Kolay gelsin şimdiden.

• Oraya gitmen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...