Acil ! yardım edebilir misiniz?

Merhaba :) kitap yazacağım ama konu bulamıyorum. Nasıl bir konusu olsun buraya sorayım dedim 😊😊 Sizce türü ve konusu ne olsun? 😊😊

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• kan dehşet vahşet

0|0
    0|0
    • Yazarken korkarım :D ama deneyeceğim.

• Konusuz yaz sende

0|0
    0|0
  • Konu bulamıyorsan, demek ki kitap yazacak kıvama gelmiş değilsin.

0|0
    0|0
    • Hayır güzel yazıyorum, arkadaşlarım da beğeniyor. Zaten yayınlamak gibi pek derdim yok. Sadece kitap okumak gibi yazarak kelimeleri geliştireceğim zihnimde 😊😊

• Haa o zaman olur. O zaman başka tabi ki.

• Vakfıkebir ekmeği üzerine bir araştırma yazısı uygun gördüm

0|0
    0|0
  • ihtiras, ihanet ve intikam üçgeni çerçevesinde geçen bir konusu olabilir

0|0
    0|0
  • Senin yetenegine baglı orası bu müzik aleti calıcam hangisini calayım gibi oldu biraz :)

0|0
    0|0
    • yok kankı oyle bıle olmadı dah fenası, soyle oldu muzık aletı calıcam ama calmayı bılmedıgım ıcın calamyorum. sız caldıklarını calın ben play back yapıyım gıbı oldu :D ulan ktabın knusunu bılsek bız yazarız zaten dıngıl :)

• :D diğer yazdıklarımı da arkadaslarım demisti :D

• Heheheh :D

• Ben eski kiz arkadasimla yasadiklarimizi yaziyordum ama roman olacakbir sevda deholmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türü - Kıskanclık
    Konusu - Kıskanclık ve Nisbet
    İsmi --İdama Adanan Garip Genc --
    Bir Garip gencin hayat ile olan Mücadelesini yazmalısın bence. Anne ve Babasın'dan ayrı koca bir Dünyada yalnız yasayan, bir cok engel'e takılıp düse kalka devam eden kendi zayıf ve cılız ama yüregi kocaman bir gencin öyküsü olmalı.
    İcine kattıgın kurgu veya düsüncelerin olmalı. İcinde kıskanclık olmalı Nisbet veyahut Nefrat. Ve bunu hayal gücünde denemelisin :) Fikrim bu

0|0
    0|0
  • kendi kafanda bir konu yoksa nasıl devamını getireceksin kafanda birşeyler yoksa hiç başlama yarıda kalırsın.

0|0
    0|0
  • Hayallerinin pesinden kosan bir kiz, baska bir sehire gitsin orada basina tuhaf olaylar gelsin falan filan iyi olur aslinda

0|0
    0|0
Yükleniyor...