21 Aralığa yalnız girecekler kimler?

arkdaşlar şirinceye gidicem gitmesinede nolucak yalnız kalcaz bu dünya çekilmez siz ne diyosunuz koparmı kıyamet ? onca film izledim kıyamet üzerine tecrübelerim var =D

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• :D 22 aralıkta görüşmek üzere diyorum.

1|2
    0|0
    • kopmassada şarap içmiş olurum =D yani 22 aralıkta görüşemessek varmı bana diceklrin =D

• görüşürüz görüşürüz. o gün söylerim sana :D

• 1|0
    0|1
  • bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Bütün aile bir arada olcaz 🐱

0|0
    0|0
  • Evet. Kutsal kitaptada şirineye gidin orada kıyamet kopmayacak yazıyordu.

0|1
    0|0
    • belli herşeyini kutsal kitaba göre yaşıyorsun bi kıyametin kalmış bırak bari kıyamete inan =)

• kankamın doğum günü ya yazık kız doğum gününde ölçek.

töbe ya kendinize gelin.

0|0
    0|0
    • ohoo ona bakarsan adamlar parti düzenliyolar 21 aralık üstüne =D doomsday partileri =) kendine gelicek bişey yok biraz düşün kıyamet eğer gerçekten kopucak olsaydı son 2 güne kdaar sana neden sölesinlerki ?

• o kıyamet işallah şirincede koparda biraz eğleniriz :)

0|0
    0|0
    • =) ztn hep öyle olur böyle dalga geçenler olur ama bi bakmışsın ilk onlar gitmiş =)

• ne farkeder elbette gidicezz en azındann biraz karmaşada gideriz... miskin miskin bi hasta yatağında ölmektense...

• o kıyamet işallah şirincede kopar. :D

0|0
    0|0
    • şirince ztn ufacık yer ben okadar insanı kaldıramıcağından endişeliyim olalbilir

• he kopar :)

0|0
    0|0
    • ozaman sana ebru güneşten - fırtınalar koparsa kopsun şarkısnı arman ediyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• kıyametin ne zaman kopacağını peygamber bile bilmiyor kaldıki mayalar

bende başka türlü yalnızlıktan bahsediyosun sandım

0|0
    0|0
    • bu mayası bozukların her dediği çıktı insan süpeye düşüyor=D

• 2012 filmi kıyametin kopmasına sanki okadar çok gerçekçi bi yaklaşım yapmışki ofilim olduğundan beri ben bu kıyamet olayına biraz ürkerek bakıyorum

• hımm bakalım ama dediğim gibi alametlerin gerçekleşmiş olmasıda lazım...

• şirinceye gidip şirineyle takılcam oyşhhh

0|0
    0|0
  • git takıl tabi meyveli şarap falan alırsın.

0|0
    0|0
  • yanlız giricem.ama tüm herkes ölcekmiş te yanlız bir türk 22 aralık sabahı canlı kalıcakmış bunu duydum link

0|0
    0|0
  • Aslında büyük bir şaka yapacaksın gürültü falan,israfilin çalacağı borunun sesi gibi çok tok ve korkunç ses çıkaracaksın çok büyük kolonlarla sesler çıkacak tam hava böyle en karardığı anda videoya alacaksın gangnam style'ı geçer.

0|0
    0|0
  • Git takıl şirinceye de ne turist akın eder şimdi ha :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...