Bugün bu kitapları satın aldım (soru detayda )?

Bugün bu aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz 3 kitabı satın aldım..

Bugün bu kitapları satın aldım (soru detayda )?

Aldatmak / paulo coelho yu nette tesadf eseri buldum...

kocan kadar konuş / şebnem burcuoğlu yu yoğun tavsiyeler üzerine aldım..

Diğer kitabı da ilgimi çektiği için tercih ettim. Evde okumak için kitap olmasına rağmen daha kitap aldım. Henüz okumaya başlamadım..

öyliyse soruyorum : bu kitaplardan herhangi birini okuyan var mı , bu kitaplarla ilgili görüşleriniz nelerdir? Beğendiniz mi? Ve başka kitap tavsiye etmek istermisiniz? :)

teşekkrler...

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece ortadakini okumadım :)
    Gündemin gerisinden mi geliyon kız :D

1|0
    0|1
    • Aman yok yaa o sıralar başka kitap okuodum. Aslında hiç almayacaktım bunları , dedim başım ağrımasın alim bitsin. Hep kişisel gelişim hep psikoloji okurdum baya sıkıldımdı yoksa tarzım değil , daha başlamadım bu kitaplara bakalım okuyunca ne düşünürüm zaman gösterir :)))

• Fazla gelişti kişiliğin beni de geliştiriyorsun :D

En İyi Kız Görüşü

• Aldatmak ve Kocan Kadar Konuş'u okudum. Aldatmak sürükleyici gayet, diğeri ise çok komik, gözümden yaş geldi bazı yerlerde.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 8

• Kocan kadar konuş bana da tavsiye edildi ama o tür kitapları pek sevmediğim için almadım...

Azra Kohen Fi ve Çi kitabını tavsiye ediyorum.

1|0
    0|0
  • Anca saçma sapan aşk konularında kitap okursunuz. Bir taneniz felsefe kitabı okuyor musunuz kadınlar?

0|0
    1|0
  • Bırakma ellerimi yazarı ayşegül çiçekoğlu muhteşem bir yazar. İyi okumalar. Fatma Erdek gece ile şafak aldım bitirdim bende tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Knausgaard-Kavgam tavsiye ederim ciddem harika

1|0
    0|0
  • Okumadım bu kitaplar çerez insana hiç bir faydası olmaz. Ama sen ne için okuyorsun bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Hep kişisel gelişim ve psikoloji okuordum.. Hep aynı kalıp şeylerden sıkıldım , biraz roman da okumak istedim.. Sebep bu..

• Okumadım :) teşekkrler değişik geldi.. Araştırayım :)

• Rica ederim :)

• ilk ikisi wattpadde vardı çok sevmedim

0|0
    0|0
  • Ya bir beni mi sarmıyor bu türler.

0|0
    0|0
  • birincisi +9 kezopatra itemi haberin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...