Bütün renkler aynı hızla kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler .

Bütün renkler aynı hızla kirleniyordu, birinciliği beyaza verdiler ...hızla kötülerin arttığı dünya...aslında bizide içine çekiyormu farkında olmadan...herhangi bir kötülüge..olumsuzluğa katkımız varmı...

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• bence hiçbir insan %100 iyi değildir hal böyle olunca da herkesin beyaza kirlilik kattığı düşünülebilir:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim dünyamda iyilik ve kötülük savaşmıyor birbiri ile. beyaz aslında beyaz değildi zaten. onu öyle gördük ama ne olduğunu bilemedik. belki de beyaz kendi kendine ediyordu ne yapıyorsa. içinden geliyordu. nasıl bir beyazsa artık.

0|2
    0|0
  • ben kimseye olumsuzluk yada kötülük yaptığımı düşünmüyorum dikkat ediyorum yeternce ama başkalarını olumsuzluklarını bana yansıtmalarından rahatsızm.

0|0
    0|0
  • Betimleyici ve çekici başlığını okurken,bu geldi hemen aklıma..

link

0|0
    0|0
  • yaptıklarımla yok ama yapmadıklarımla çok var.

1|0
    0|0
  • Susup olacakları izlemekte kötülüğe bir katkı değil mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kötülük artmaz, azalmaz. Her zaman denge vardır.

Kötülüğe katkı yapıyor muyuz? Şüphesiz yapıyoruz; yaktığımız yakıtlar, bindiğimiz arabalar, yediğimiz yiyeceklerden arta kalan çöpler, vergi kaçırma, kaçak avcılık ve doğa katliamı, hepimizin onlarca giysisi var ve almaya devam ediyoruz, tüm dünyaya "haber adı altında" fitne yayan "özgür basın" ve daha neler neler.. Saymakla bitmez..

0|0
    0|0
  • Bizim gibiler o kötülerle mücadele etmek için var. Bu dünya henüz onlara kalmadı.

"Cennetin altında birlik."

0|0
    0|0
  • Her insan aynı anda hem iyi hem kötüdür. Değişkenler farklı sadece.

1|0
    0|0
Yükleniyor...