SİTEDE PİYANİST OLAN VEYA PİYANO ÇALMAYI BİLENLER, PİYANO ÇALMAYI ÖĞRENMENİN YAŞI VAR MI?

İlgili arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi, piyano çalmanın yaşı var mıdır?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• merhaba ben yardımcı olabilirim ; Piyano ögrt.
    piyano çalmanın profesyonel olarak istersen evet yaşı var durupta 30 - 40 yasında bıraz uzun süreli olur o işler ama tabii hobi olarak bir kaç parça çalmak isterim derseniz yaşı elbette ki yoktur istediğiniz zaman başlayabilirsiniz ama dediğim gibi belli yaştan sonra bir işte profesyonel olmak daha cok zorlaşır ve cok daha zaman alır.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fiziksel ve zihinsel yeterlilik olduğu süreçte herkes her yaşta piano eğitimine başlayabilir. Yani kol ve ellerde ölçü ve kuvvet eksikliği, kulakta sağırlık ve ileri derecede nörolojik (Alzeimer gibi) rahatsızlık olmaması anlamındadır.
    Piano ne kadar zaman da öğrenilir? dersen de Böyle bir soru tamamen yanlış bir sorudur.
    Mantık olarak ilk gün bile bir şeyler çalabilirsiniz. Ama doğru olan cevap da bu değildir.
    Bu sizin hangi seviyede çalmak istediğinize bağlıdır. Bu da ancak çalışma sistemi ve zamanıyla ilgilidir.

1|0
    0|0
  • Olmazmı buranın yarısı klarnetçi yarısı darbukatör
    Yaşıda yok

0|0
    0|0
  • Çalgı öğrenmenin yaşı yoktur, herkes kendi yeteneği doğrultusunda çalışarak makul bir seviyeye gelebilir. tabi bu 5ay,1sene,2sene,3sene gibi değişebilir, biraz yetenek meselesi :)

0|0
    0|0
  • ben 6 yaşımda öğrendim piyano çalmayı daha erken öğrenenlerde var ve bunu öğrenmenin yaşı yok herkes her yaşta öğrenebilir

0|0
    0|0
  • Sanırım bu arkadaş bu konuda yardımcı olabilir
    @PianistKadın
    diğer Namı @PakistanKadın 😉

0|0
    0|0
  • Etiketlemek icin bahane buldum :) @PianistKadın

0|0
    0|1
  • bence yok. ben de çalmayı çok istiyorum ve işi bıraktıktan sonra başlayacağım

0|0
    0|0
  • bence yok öğrenilir her türlü.

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
    • piyanistler piyano çalanlar mixlr. com/atiniseven takip etsin gündelik canlı piyano performansı veriyorum

• hırsızmıyız bız aa cok ayıp

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum yaşı yok ilkokulda öğrendim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Var tabiki de yaşı. 60 yaşından sonra bir hayli zorlanabilirsin. Parmakların yamulmaya başlayabilir ve bazı seyleri aklinda tutabilmekte ve ögrenmekte zorluk cekebilirsin.

0|0
    0|0
  • Keşke

0|0
    0|0
Yükleniyor...