Teoman - İstanbul'da Sonbahar şarkısını söyledim, nasıl buldunuz?

Sevdiğim şarkıları iyi veya kötü söylemeye devam edeceğim.
Herkes gibi banyoda söylediğiniz şarkıları ben mikrofona söylüyorum.
Büyütülecek bir konu değil.
Şarkı söylemeyi seviyorum. İyi dinlemeler. :):

Dinlemek için tıklayınız.

Soundcloud'dan dinlemek için tıklayınız. (Ses kalitesi daha yüksektir)

Mevsim rüzgarları ne zaman eserse
O zaman hatırlarım
Çocukluk rüyalarım
Şeytan uçurtmalarım

Öper beni annem yanaklarımdan
Güzel bir rüyada
Sanki sevdiklerim hayattalarken hala

Akşama doğru azalırsa yağmur
Kız kulesi ve adalar
Ah burada olsan çok güzel hala
İstanbul'da sonbahar

Her zaman kolay değil
Sevmeden sevişmek
Tanımak bir vücudu yavaşça öğrenmek
Alışmak ve kaybetmek

İstanbul bugün yorgun
Üzgün ve yaşlanmış
Biraz kilo almış
Ağlamış yine, rimelleri akıyor

Akşama doğru azalırsa yağmur
Kız kulesi ve adalar
Ah burada olsan çok güzel hala
İstanbul'da sonbahar

Güncellemeler:
Şu an işteyim. Yarın tek tek cevaplayacağım. Teşekkür ederim.

0|1
169|86

En İyi Kız Görüşü

• Çok hüzünlü söylemişsin be. Beğendim ama keşke nakaratta kendine vokal yapmıyor olsaydın. Düz aksaydı...

1|1
    2|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 168

• Sesini burada paylaştigina göre eleştiriyi kaldirabilecek yapida oldugunu düşünüyorum. Bana sesin müzik piyasasina göre 10 erkekden 8'in de olan bir ses gibi geldi yani sıradan geldi.. Müzik kulağın da pek yok. Bir çok kez müziğin ritmini kaçirdin. Belki de bu şarkiya sesin gitmemiştir bilemiyorum. Ama sesin kötü degil sadece siradan geldi bana. Sana gore siradan olmayan sesler neler dersen :) Türk şarkicilarda; Cem Adrian, Mehmet Erdem, Teoman ve Sertab Erener Yabancilar da ise: Lana Del Rey, Florence And Machine, Marina And The Diamonds gibi vs vs..

3|3
    0|0
  • Yani ne diyelim güzel işte ama iyi mi? Malesef değil.
    Teomandan olsa insan bir kez daha dinlemek ister ama sen söyleyince ne zaman bitecek diye bekliyor insan. Ne bileyim... bir de bu şarkıyı nil de söylemişti ama onu dinlerken insan bir dalıyor, gözleri doluyor. Senin şarkılarını hissedemiyorum
    Normalde bir defa dinlemiş olsam seni güzel der geçerim şarkına. Ama sürekli söylüyorsun ve bir eleştiri yapma ihtiyacı duydum.
    Tamam teomanınkinden daha farklı olmuş şarkın, evet aynı ilk düğün müziği gibi.
    Her an piste davet edecekmişsin gibi
    Biraz büyütülcek bir konu, çünkü bu şarkı olayını ilk defa yapmıyorsun. Ve artık iyisin demek seni ileri götürcek bir kelime olmayacak. Daha gerçekçi bir yorum olarak bu daha doğru, Sesin güzel ama iyi okumamışsın. Sana ait bir yorum yok şarkıda. Sesi güzel olan herkes gibi okumuşsun.
    Senden daha iyilerini dinlemek dileğiyle başarılar
    Not: aman diyeceksin bu da kim oluyor da böyle yorum yapıyor. Ben sadece soruna gerçekci bir cevap vermeye çalıştım. Neyse iyi günler

0|1
    0|0
    • Aferin amaçlı sormadım bu soruyu. Sesin çirkin diyeni de dövecek değilim tabi ki. Teşekkür ederim düşünceleriniz ve yorumunuz için.

• Aferin amaçlı sormadığının farkındayım yoksa şarkılarınlâ ilgili bu kadar soru sormazdın
      ve ayrıca sesin çirkin demedim sadece güzel bir ses ama bir şey eksik gibi. Yanlış anlaşılmamış olmam dileğiyle iyi çalışmalar

• Diğer şarkılarınız çok güzeldi ama bunu pek beğenmedim kusura bakmayın :)

2|1
    0|0
  • Çok güzel söylemişin ağzına sağlık sadece öper beni annem derken ve her zaman kolay değil derken fazla yavaş kalmış bir tık daha hızlı olmalı gibi geldi ve ağlamış yine derken biraz sıkıntı var gibi geldi. ama ilk girişte teoman mı dedim direk sanki teomandan dinliyo gibiydim ama bu dediğim yerler hariç. onlar sen olduğunu belli ediyo yoksa sanki gerçek bir şanatçıdan dinliyo gibiydi çok güzel tebrik ederim

0|1
    0|0
  • Beni her dinlediğimde 19'lu yaşlarıma götüren tek şarkı. Dinleyemiyorum ama kesin sesin çok güzeldir =>

0|1
    0|0
  • Sesine sağlık çok güzel.

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş teşekkürler kulağımıza bir ses geldi ^^

0|1
    0|0
  • Ben sevdim valla, bir Teoman fanı olarak ben bile beğendiysem sevmeyecek insan yoktur. Kaldı ki birebir aynı sesi çıkartmak gerekmiyor seslendirmek için. Herkesin kendine ait bir tarzı var. Güzel olmuş SinirliBiber.. :)

0|1
    2|0
  • Bu piçin soruları hemen nasıl günün sorusu oluyor😄 biz sölesek bırak günü hiçbi zamana sığdıramazlar ahasjdka

5|2
    0|0
    • Önce cehaletinizi siteyi araştırıp öğrenerek giderin. Günün sorularını site yönetimi seçmez. Şu piç konusuna gelince bunu yüzüme söylesen, sana o sahip olduğun saçları ağzına tıkıp bir köşede bırakarak cevap verirdim, ki yüzüme piç diyebilecek o g*t kimsede yoktur.

• dur dinliyorum..

0|1
    0|0
  • Güzelmiş:)
    Ama keşke sigara yakmasaydın sonda:)

0|1
    0|0
  • iyi söylüyon ama mükkemmel değil iyi

0|1
    0|0
  • güzel olmuş, beğendim

0|1
    0|0
  • Teo herşeydir ♥

0|1
    0|0
  • Keşke Teoman söylemeseydin. Teoman'ı görünce beklenti de çok yüksek oluyor kendi adıma söylüyorum. Sesinizi de ilk defa dinliyorum kırılmayın ama çok sıradan geldi ve çok detone oluyorsunuz o hissi de verememişsiniz, şarkıyı dinlerken dalıp gidiyorum Teoman'ı dinlerken hiç o hissi yakalayamadım. :)

0|1
    0|0
  • hayatım boyunca hep sesi iyi olanları ve iyi çizerleri kıskandım bu nedir ya neden yapıyorsunuz ben de niye olmuyor 😭

1|1
    0|0
  • dinleyemiyorum şu an seni ama ilk fırsatta dinliycem çünkü o şarkıyı bende seslendirdim :)

0|1
    0|0
  • yağmur ve İstanbul üzerine biraz daha çalış ama genel anlamda steril bunu beğendi ;)

0|1
    0|0
    • İstanbul'u bilmem de, yağmur üstüne çok uzun yıllardır çalışıyorum. :): Teşekkürler.

• güzzel olmuş biber

0|1
    0|0
  • çok güzel diyemem ama fena değil.

1|1
    0|0
  • Uğurum çokggüzel söylerdi ya ama senin de agzina sağlık

0|1
    0|0
  • oha ne güzel söylemişsin.. :)
    bende seviyorum söylemeyi benim sesim kötü :D olsun maksat eğlenmek :D

0|1
    0|0
  • aahhh o sondaki şiir olmasaydı keşke! keşke! kibarlıktan ölecekmişsin az kalmış :D

0|1
    0|0
  • Her hafta günün sorusu olarak aynı üyenin şarkısını görmekten içime fenalık geldi.
    Belki sesin biraz güzel olabilir, ama yinede yeterli degil. Arka fon kullanıyorsun ayrıca gitar sesi de var.

Kırıcı olmak istemem ama 'nasıl buldunuz?' diye sormuşsun, herkes begenmek zorunda degil, begenmedim.

0|0
    0|1
    • Beğenmeyebilirsiniz. Ben beğeneceksiniz iddiasında değilim.
      Günün sorusu olayına gelirsek, İsteyen herkes kurallar dahilinde istediği soruyu sorabilir. Engellersiniz beğenmiyor veya haz etmiyorsanız beni.

• Tanımadığım insana karşı ne empatim olur ne de antipatim.. Hazımsızlık ile ilgisi yok.
      Tarzım bu, tarzımdan da kimseye ödün vermem.

• Sabah dinç kafayla dinlemek istedim. Gerçekten güzel yorumlamissiniz. Yüreğinize sağlık.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim şarkılardan biridir sizde çok güzel yorumlamışsınız ağzınıza sağlık beyefendi :)

0|1
    0|0
  • cok özel bir sarki benim icin ama maalesef o duyguyu alamadim

1|2
    0|0
  • güzel olmuş, ağzına sağlık

0|1
    0|0
  • Çok güzel :)

0|1
    0|0
  • Tebrikler valla güzel yorumlamışsın 😊 :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    138

Erkekler Ne Diyor 85

• Çok seviyorum bu şarkıyı
    Sesine da gitmiş ya hani
    Yüreğine sağlık

1|1
    0|0
  • güzel söylemişsin kardeşim

0|1
    0|0
  • Alırım aklını biber, akıllı ol..

http://vocaroo.com/i/s1EOJpcOE8CO

:))

1|1
    0|0
  • Kötü olmuş ya dinleyemedim sonuna kadar değişik bir sesin var ama şarkı söylemek için değil

1|1
    0|0
  • Basarili.

0|1
    0|0
  • valla yüreğine sağlık

0|1
    0|0
  • iyi bulduk

0|1
    0|0
  • Sesin güzel ama o duyguyu alamadım bir türlü. Bir kaç yerinde de kelimeleri erken kesmişsin sarmadı o yüzden.

0|2
    0|0
  • Reel de sesi karga olanlar kapı zilinden baska Birsey çalamayan insanlar beğenmemiş eleştiri yapıyor amatör bir calışma olarak sesini kullanman detone fazla olmaman gayet guzel sen bakma karga sürülerine emeğine sağlık 😀😀

0|1
    0|0
  • Gayet guzel diline saglik

0|1
    0|0
  • Güzel olmuş

0|1
    0|0
  • Güzel

0|1
    0|0
  • Güzelmiş Sinirli

0|1
    0|0
  • bak bunu tuttum hocam
    güzel söylemişin elal.

0|1
    0|0
  • Guzel olmus ama eksik var gibi biraz kendi yorumunu kat.

1|1
    0|0
  • Hocam sen çok yanlış işle meşgul oluyorsun. Toplum olarak senin gibi bir değerden habersiz yaşamak büyük bir yaradır.

0|1
    0|0
  • uçuuuuurtmalarııım
    yaaağmuuuuur teleffuzların çok kendini belli ediyor. o şarkıya ait değiller. onun harııcnde sesin gayet guzel.

0|1
    0|0
  • Çok güzel buldum.
    Dinlemedim..

0|1
    0|0
  • Güzel soylemişsin.

0|1
    0|0
  • Sende böyle bir sanat ve ünlü olma havası seziyorum ama hayırdır.. :)
    Şiirler, şarkılar vs derken :D
    Hatunlar sesime bayılıyor mu diyorsun yoksa :D

Şimdi hocam sesim senin gibi iddalı değil ama müzik kulağım iyidir, iyi bir dinleyiciyim ama yani sesin şarkıya gitmemiş..
    nasıl desemm sesin biraz titrek gibi..

0|1
    0|0
    • Sesime kimse bayılsın diye bir kaygım yok. Ama sahip olduğum bir şeyi nedne kullanmıyayım diye düşünüyorum sadece.

• hep merak ediyordum tipini ve sesini bir de fotonu koyda tamamen tanıyalım seni usta =D =D =D

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • banyo dedinde:d:d:dbende banyoda söylüyorum bazen telefona kaydediyorum berbat oluyo hemen siliyorum şu an pcde birtane var geçen atcaktim beceremedimm.. sana gelince yiğidi öldür hakkini yeme gayet güzel kardeş

0|1
    0|0
  • Beğendim Sinirlibiber :)) Bir de benden dinletin İstanbul'da Sonbaharı www.kizlarsoruyor.com/.../q3365065-sizce-nasil-soylemisim :))

0|1
    0|0
  • Teomandan iyi dedin. O ses sensin biber ağabey

0|1
    0|0
  • başarılı abi

0|1
    0|0
  • ses güzel

0|1
    0|0
  • Eh iste