FEDAKARLIK NEDİR?

Fedakarlık sevginin ölçüsü müdür sahiden.
Yapmayan çok atar tutar da yapan acı acı güler mi ya da iç huzuru sonsuz mudur sahiden.
Yoksa feda + kar kelimelerinden oluştuğundan yani karşılıksız vermek değil, tam tersi kar bekleyerek vermek anlamınımı taşır?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• mükemmel bir soru

fedakarlık çıkar amaçlı yapılıyorsa ki genelde öyledir yarın öbür gün başına kakılır, bir sevgi ölçütü olmaktan çıkar

Arada ki farkı anlamak gerçekten kolay değil.
    Bana kalırsa fedakarlık ölçü birimi olmamalı.
    Sevgi için feda edilecek bir şey varsa önce zaman olmalı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fedakarlik; beklenilebilinen bisey degildir. Bu sebeple bir olcu olamaz... ayni zamanda karsilik da beklenmez, beklenirse muhtemelen adi cikarcilik felan olur... fedakarlik aslinda bir ucuncu kisinin degerlendirmesinde ortaya cikan bir durum olmalidir...

0|0
    0|0
    • yani hayatımızdaki her fedakarlığı bunu yaptığımız insan değilde hep 3. kişiler mi görecek yani 3. bir kişinin görmesi için mi yapılmalı fedakarlıklar.

• benim sevgilimin beni hayallerine tercih etmesi hayallerinin uğruna benden vazgeçmesi peki bu da en büyük fedakarlık karşıtlığı değilmi

• Haklisin... uzgunum ama muhtemelen ya cok mantigiyla yasayan bir insan ya da hayallerini senden cok seviyormus...

Erkekler Ne Diyor 1

• karşılıksız yapılan iyilikler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...