Etkisinden çıkamadığınız filmler?

Korku harici etkisinden çıkamadığınız filmleri önerebilir misiniz? Bunun yanında duygusal bulduğunuz aşk filmleri hangileridir?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Dogville - Jodaeiye Nader az Simin

Aşk filmi tavsiyesi de

Blue Valantine

0|0
    0|0
  • Etkisinden çıkamadığım filmler: V For Vendetta-Süper Ot-My name is Khan-Hachiko
    Duygusal aşk filmi: Aşkın çekimi (Çok fena yaratıcılık var yalnız filmde bir bak istersen.)

2|0
    0|0
  • Duygusal birisi olduğum için iyi olan romantik filmler beni hep etkiler, içime işler. Sanki filmi izlerken hissederim bir şekilde.

Titanic, About Time, The Vow, The Notebook, Crazy Stupid Love, Amelie, Before Üçlemesi, The Lake House, Juno, Silver Linings Playbook, Show Me Love, Blue Valentine, The English Patient, Punch Drunk Love, Annie Hall..

Bu yazdığım filmler duygusal romantik filmler ve gerçekten başarılı filmler.

0|0
    0|0
  • adalet peşinde - not:seni seviyorum - not defteri - terminal. di caprio nun son 5 senesindeki filmlerinede bakmanı tavsiye ederim. çok kaliteli filmleri var hepsini tek tek yazmıyım dedim.

0|1
    0|0
  • Into the wild

0|0
    0|0
  • Apocalypto.
    İlk izlediğim zaman o filmin kahramanının ruh halini taşıyordum. Onun için çok etkiledi beni.

0|0
    0|0
  • Çok güzel filmler izledim çoğundan etkilenmişimdir , en son izlediğim filmleri yazıyim wall -e , ruanda göreli , tanrıkent

0|0
    0|0
  • Requeim for a dream.

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever kaç sene oldu ama sonu öyle bitmemeliydi yav

1|0
    0|0
  • beter böcek

0|0
    0|0
  • Hiç filimle etkilenmem etkilensemde kısa sürer normal moda dönerim

0|0
    0|0
  • Kelebek etkisi 😃

0|0
    0|0
  • Dun du galiba bir film izlemistim dragon blade dostluk uzerine bir filmdi baya hosuma gitti okadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...