JUMANJI'yi hatırlayan var mı?

Bir kitaptan çizgi diziye sonradan filme uyarlanmış bir akıl dolu şaheserdi resmen. Var mı hatırlayan? :)))

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• iddia ediyorum, senaryosu bir kez daha elden geçirilip "daha karanlık" bir hale getirilsin ve günümüz teknolojisiyle yeniden çekilsin. ortalığı toz duman eder bu film.
    bu filmi izlememiş koca koca insanlar var. böyle sokaklarda yürüyorlar, ne bileyim, koltuğa oturup su neyim içiyorlar. aklım almıyor gerçekten. bu filmi izlemeden nasıl hayatınıza hiçbir şey olmamış gibi devam edebilirsiniz ya. insanlar cidden kafayı yemiş. orada jumanji diye bir film var ve sen halen "tunç bu hafta sonu bir şeyler yapalım abi?" diyorsun. kusura bakma en hafif tabirle sen bir eblehsin sanırım. kusura bakma dostum ama öyle.

dört buçuk yaşındaki kuzenimle izlediğim film.

biraz korksa da filmi çok sevdi. baktım sabah eniştemi kaldırıp filmi tekrar izlemeye başlamışlar.
    filmi izlerken:
    - baba biz de böyle oyun yok değil mi? diye sordu.
    - nasıl bir oyun.
    - zar atılan oyun.
    - var, bak orada tavla var.
    Eniştem açtı tavlayı, tam zarları atacak, "atma" dedi. ya o hayvanlar bizim evimize de gelirse. gelmez, o film bu gerçek, dedi eniştem. neyse filmden sonra gitti tavlayı sakladı.
    anlayacağınız biraz korkmuş.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Daha geçen hafta rüyamda gördüm filmin içinde oynuyordum çok iyi filmdi ilk izlediğimde oyuncakçılarda sorardım sizde jumanji oyunu var mı diye 😊

0|1
    0|0
  • Küçükken izleyip gece uyuyamadığım filmdir kendisi :D

0|1
    0|0
  • çok derinden etkiledi beni o film bir de küçüktüm bilinçaltıma fena kazındı rüyalarımda hep o lanetli oyunu oynarım :(

0|1
    0|0
  • off Robin Abiyi özledim...

0|1
    0|0
  • en iyi arkadaşımda da aynısını yapmışlardı :D

0|1
    0|0
  • Filmini izledim bir tek :) evet güzeldi

0|1
    0|0
  • Yllar önce hayranlkla izlegim film :) unutulur mu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Unutulur mu yaaaa jumanji =(( maymun çocuk robin williamsı ilk o filmde tanımıştım...
    Sonra ona çok ama çok benzeyen bir film çekildi "ZATHURA" oda güzeldi baya =))

0|1
    0|0
  • robin willams oynuyodu oyundan maymunlar aslanlar vs çıkıyodu oturdukları yer bataklık falan oluyodu

0|1
    0|0
  • Çok izlerdik be

0|1
    0|0
Yükleniyor...