Günümüz genç oyuncular?

Günümüzde ki oyuncular hakkında ne düşünüyorsunuz ben açıkçası başarısız ve yapmacık ruhsuz duygusuz buluyorum iftardan donra yaz dizilerini seyrediyorum.. Yeniler yapmacık acemi.. Dizilerden soğudum.. Kiralık Aşkı beğendim oyunculardan dolayı fakat sen benimsin dizisinde başroldeki kız berbaaat ötesi diziden komple soğuttu ruhsuz karakteri soğuk cansız?

Güncellemeler:
Şimdiye kadaren beğendiğim genç bayan oyuncu O Hayat Benim dizisinde Efsun karakterini canlandıran samimi buluyorum takdiri hakedior

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Torpil!

0|0
    0|0
    • Aynen kendini gösteriyor bir de dublaj yapmazlar mı iyice soğuyorum diziyi gerçekçilikten uzaklaştırıyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Leyla ile Mecnun'dan sonra izlediğim tek dizi Mutlu Ol Yeter'di. Ülkemizin espri anlayışı bel altı ve küfürlerden oluştuğu için kaldırıldı oda. Ha bir aralar Cennet Mahallesi'de vardı. Türk dizilerden bir b*k olmaz.

0|0
    0|0
    • Çok yapmacıklar sürekli yatlarda yalılarda köşklerde holdinglerde çekilen senaryolar gerçek hayatla alakası olmayan hayalar gençleri özendirmeye çalışıyorlar

Kızlar Ne Diyor 3

• zaten yaz dizileri genel olarak kabus gibi. ama yedi güzel adam'ın ilk bölümleri, suskunlar dizisi, leyla ile mecnun, beş kardeş gibi çok ciddi yapımlar da var. yok değil.

0|0
    0|0
  • Bende hic izlemiyorum artik dizi.

0|0
    0|0
  • aynen ya hele su sen benimsin deki kız cok itici evet yeniler biraz caylak ama arada bikaç iyide var mesela ben serenayı beğeiyorum

0|0
    0|0
    • Oop evet arada iyiler yok değil tabi.. Bazıları alınların akıyla geliyorlar bit yere

Yükleniyor...