Benim gibi olan var mı?

Yemeklerden sonra kusmayı çok seviyorum ama bunu zayıflamak için yapmıyorum daha fazla yiyebilmek için yapıyorum. Özellikle açık büfe olduğu zaman yapıyorum normalde yiyemediğim kadar çok yemeği yiyebiliyorum bu sayede üstelik kiloda almıyorum. Bu yöntemi uygulayan var mı? Hep başkalarıda yapıodur ama belli etmiodur die düşünüorum.

• Bende böle yapıorum
    0% (0)17% (1)4% (1)Oy Ver
  • Hayır böle yapmıorum
    100% (17)83% (5)96% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır böle yapmıorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne kadar da pis bir insansın sen ya. Millet aç geziyor daha fazla yemek için yaptıklarına bak. Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
    • Bana ne aqq gitsinler çalışıp para kazansınlar aylak aylak yatıp ben açım bağa yimek vir demesi kolay tabi

• Hayır böle yapmıorum

0|0
    0|0
  • Taktiğin işe yarıyor olabilir ama çok zararlı. Kendini kusturan insanlar bir süre sonra buna o kadar alışıyor ki, her yemek yediklerinde kusuyorlar ve tedavisi yok. Açlıktan ölüyorlar, bırakmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Kusmak bana göre değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hocam onu mankenler de yapıyo tokluk hissinden sonra anında tuvalete çıkarıyolar saçmalığın böylesi ya yiyceksen ye abartmadan, kusucaksan niye ziyan ediyosun o kadar yemeği bir tabağa koyup yoksulları doyur madem açık büfe...

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum ))

0|0
    0|0
  • Herhalde ilk denemede beynini kustun ak

0|0
    0|0
  • Yuh pis beleşçi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...