Kızlar kendilerinden çok daha kültürlü ve zeki gördükleri erkeklerden kaçar mı?

Bana kızlar çocukları gibi davranabilecekleri erkek aradıkları için kendilerinden çok daha kültürlü ve zeki gördükleri erkeklerden korkuyorlar gibi geliyor.

• Evet
    16% (8)
  • Hayır
    84% (42)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı
Güncellemeler:
kültürlü ve zeki erkekler demiyorum. kendilerinden çok daha kültürlü ve zeki olarak gördükleri ya da öyle olduğunu hissettikleri erkekler diyorum bu ince noktaya dikkat lütfen.

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• benden çok üst biriyle anlaşamam evet tercihim değildir

1|1
    0|0
  • Kaçmam ben

0|0
    0|0
  • hayır bence.

0|0
    0|0
  • Ondan öğreneceğim şeyler olduğunu düşünür , kaçmam.

0|0
    0|0
  • hayir.

0|0
    0|0
  • Bende gayet kulturluyumdur ancak benden daha kültürlü biriyle konuşmak hayranlık uyandırır bende genelde öylesine karşı aşırı bir ilgim var

0|0
    0|0
    • yanlış anlama istediğin cevabı verebilirsin ama hayranlık uyandırması ayrı bir konu ben kızların kendilerinden çok çok daha kültürlü ve zeki olduğuna inandıkları erkekler ile duygusal bir birliktelik yaşamak istemediklerini düşünüyorum. soru da buydu açıkçası.

• yok öyle bşey

0|0
    0|0
  • Hayir sanmiyorum boyle bisey oldugunu ben daha zeki gormedim sanirimm 😄

0|0
    0|0
    • görmediysen yorumun tahminden öteye geçmez diye düşünüyorum.

• Belliki derdini kisa ifadelerle anlatma zorlugu cekiyorsunuz yormayin kendinizi bayim 😄

• kısa ifadeler ile herkes yazar. kişinin zekasını uzun cümleler kurma ve uzun cümleler içeren yazıları okuma becerisi gösterir ki genelde yazarların ve çok kitap okuyan insanların zeki olmasından bunu anlayabiliriz ama sen belli ki yazdığım ifadeleri anlamakta zorluk çekiyorsun ki beni tanımadan ne zeki olup olmadığımı ne de kendimi zeki sanıp sanmadığımı anlayamazsın anlamına gelen cümleme sen neden üstüne alındın gibi bir karşılık vererek bana nasıl zeki değil dersin diye anlamandan bu beli olmuştu. daha yazdığım ifadeleri anlamakta güçlük çekiyorken yazdığım cümleleri kurabilmeniz için kaç sene düşünmeniz gerekiyor hayal bile edemiyorum bu arada ben yorulmam uzun ifadeler kullanırken aklıma gelir pat pat yazarım ama siz herkesi kendi zeka seviyesinde zannettiğinizden yoruluyorum zannediyorsunuz sanırım. benden zeki erkek görmedim diyen birinin en azından ele avuca gelebilecek bir zekaya sahip olmasını beklerdim ama sidik yarıştırmayı zeki olmak zannedecek zeka seviyesine sahipmiş.

• hayir ceker cunku

0|0
    0|0
    • Kendisinden çok çok daha zeki ve kültürlü bir erkek bir kızı kendisine mu çeker diyorsun yani

• Neden cevap vermedin?

• anlamadim ki sorunu

• Kacarim kendimi kötü hissetmek istemem

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • tabikide hyr

0|0
    0|0
Yükleniyor...