Türkiyede Islam nedir? Gelin görelim :) ?

Merhaba

Türkiyede Islam nedir ? Gelin görelim :) ?

Erdoganin ve AKPnin ses kayitlari ciktiginda, Diyanet bu ses kayitlarina inanmak Günah diye fetva cikarmisti. Siz AKPnin yaptiklari yolsuzluk üzeri konusan bir Din adami gördünümüz mü ? Bunun günah oldugunu söyleyen?
Iktidar ve Din adamlari yillarca halki Din ile sömürüyor, ve bunlarin hepsi Mafya gibi birbirlerini koruyorlar. Isin ilginc tarafi Müslümanlar bu Din tücarlarini korurken, hirsizligin yanlis oldugunu, böyle seylerin Ahlak disi oldugunu söyleyenler biz Ateist ve Dinsiz denilen kisileriz. Dün Erzurumda bir kadin sigara iciyor diye, Tahrik ediyor diye saldiriya ugradi, sigara icmekten tahrik olan Erzurumlular. Bundan ama senelerde rahatsiz olmadi.

Islam iste böyle birseydir, Din Adamlarini ve Din tücarlarini Peygamberlestirir, Müslümanlar hertürlü pisligi yaparlar, pislik yapmayin, adam oldun dedigimizde bizi Solcu, Ateist Dinsiz ilan ederler. Tecavüze, kadinna karsi siddete hertürlü pislige göz yumarlar, ama aman kimse Orucu bozmasin, kadin sigara icmesin, basi acik olmasi, kiz ve erkek yanyana olmasin :)
Sizin fikirleriniz ne? Müslümanlardan memnunmusunuz? Türkiyedeki Islam üzeri ne düsünüyorsunuz? :D

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Gerck islm bu değil tamam mi. s. s. s :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Siyaset yapmayin surda ya

0|0
    0|0
    • Nerde yapalım? Ara sokaklarda mı?

• Millet gerçekleri görsün diye uğraşıyorlar senin kafanda arkadaşlarım vardı benim şehrimde ben çabaladım oy topladım durmadım , yılmadım ve sonunda şehrimde Akp nin saltanatı bitti anlıyormusun? Desteklediğim partide yüzde 50 artış oldu. Senin kafandaki arkadaşlarıma baksam akp nasıl olsa kazanır diye düşünür totomu büyütürdüm

• Bilip bilmeden ne konusuyosun gerizekali sanane benim siyasetimden akpli degilim ama bu ulkeyi en iyi akp yonetir aldigin oylar bir boka yaramamis kusura bakmada diyelim ki chp kazandi abi izmire bir bakin İzmir ne halde chpnin elindeyken mhp desen yonetcek guc yok sacmaliyo hdp desen zaten apoyla alakali bisey bu durumda akp en iyisi tamam elbet yanlislari var ama neden iyi yanlarini es gecip sadece yanlislarini soyluyosunuz nankorluk iste

Erkekler Ne Diyor 9

• Müslümanlığı bu yavşakların tekeline hiç bir zaman bırakmadık. Bahsettiklerin ışid zihniyetindeki orrrsspuuuu çocukları.

0|2
    0|0
  • @Triyon Emeğine Sağlık Senin Bu Yazında Anlattıklarını Burada Anlayanlardan Çok Anlamayanlar Çıkacaktır. Yazdıkların Tescilli Olduğu Halde Şerefsizliği Savunanlar Var.. Çık Yunanistana Git Ne Demek? Bizi Böyle Kabullen Ötekiyiz Diyenlere Ne Anlatabilirsin?

0|0
    0|0
  • Sen bizden memnun degilsen aha kapi surada... Yunanistan yakin bir yer buraya..

0|1
    0|1
    • Bozuk olanlar müslümanlar , siz gidin ben neden gideyim? :)

• Haci dede cocugu senelerce tecavüz ediyordu. Bütün köyün haberi vardi ama kimse ses cikarmiyordu.
      Köyde 400 kisiden daha fazla insna oturuyordu.

Yolsuzluk ve Hirsizlik yapan, ISIDe silah göndere, insanlari öldüren bir Parti bu ülkee 40% aldi. Bu Muhafazak bir parti, secmenleride muhafazakar.

Daha neyi tartismak istiyorsun anlamadim.

• Sana tek bir soru soracagim "bu ulkede inanc ozgurlugu oldugunu dusunuyormusun?""...

• Senin ve bu anlattığın şeylerin yaşadığı bir Türkiye'de ben düşünmek istemiyorum. Biriniz gider biriniz gelirsiniz ben hep ötekiyim. Öteki olmaktan mutluyum.

0|0
    0|0
  • Boşver sen çıkarına bak takılma böyle şeylere

0|0
    0|1
  • İftira atmak müslümana yakışmaz. 8 yaşındaki kiza tecavüz eden dede birak camiyi köye kabe bile yapsa yollardim ipe. Bir kadinin sigara icmesinden rahatsiz oluyorsan kadinin oldugu tarafa bakmayacaksin sen kral değil muslumansin. Türkiye'de eskisi gibi gercek muslumanlik yok. Bunun sebebi yozlastirildik Batıl geldi hak zail oldu. Yazik halimize. Allah hidayet versin diyorum.

0|1
    1|1
    • Erdoganin yolsuzluk yaptigini ses kayitlarin dogru oldugunu sen benim kadar iyi biliyorsun ;)
      Sende hirsizlari koruyan, putlastiran, böyle yapmayin diyenleri dinsiz ilan eden siradan Müslümanlardansin.

• Erdogan ile alakali hicbirsey yazmadim ama sen putperestligi savunan islam hakkinda en ufak bilgisi olmayan uckurunun derdine duskun findik beyinlinin tekisin. Seninki yumuşak islamcilik. Bizde öyle birsey yok.
      Disliker crass... now u out.

• Al işte her 10 insandan mutlaka 1 i boyle ml olucak.

0|1
    0|1
  • Bazı müslümanların kanı bozuk.. Müslümanlığı kullanıyorlar sadece

0|1
    0|0
  • Yanlış katılmıyorum

0|1
    1|2
Yükleniyor...