Film önerisi olan?

Film önerisi olan lütfen söylesin Korku, komedi, gerilim, macera hiç fark etmez ama romantik film önermeyin lütfen evet alalım önerilerinizi :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• yat uyu ne filmi bu saatte

0|0
    0|0
    • şu an kızlar var yanımda yani olar varken uyunurmu biraz film keyfi yapalım dedik film de bulamadık bir ksy soralım dedik =D

• gel valahha yoksa beni yiyicekler abi ben böyle kızlar görmedim valaha kormaya başladım aç vampir gibi bakıyorlar yiyicekler beni çabuk yetiş =D

• yettim kank sabahlar olmasın :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Baslangic
    Donum Noktasi
    Black Swan

0|0
    0|0
  • into the wild
    the voices
    whiplash
    interstellar
    chappie

0|0
    0|0
    • Hepsini izledim en çok begendigimde chappie oldu çok manyak bir film her neyse şu an kızlar var yanımda onların sevecegi bir film önere bilirmisin ama lütfen romantik olmasın çünkü film etkisine giriyorlar kafayı yiyorlar çok konuşuyorlar romantik film oldugunda başımı agrıtıyorlar =D

• Yaaa şu an zaten beni tecavüz ediceklermiş gibi bakıyorlar kormaya başladım 4 1 kaçamasında bir otel ya da bir sırp filmlerinden birini açsam hapı yutum valaha tecevüz edicekler beni kormaya başladım komedi falan açayım yoksa bular beni çig çig yer kurtuluşum yok valahaa =D

• anlıyorum hayırlısı olsun ya...

Erkekler Ne Diyor 1

• Focus izle will smith oynuyor harika bir film usta hırsızı canlandırıyo

0|0
    0|0
    • Bu olabilir bak ama kızlar neder bilemem =

• Kardes film çok güzel napcan kzlar ne der die

• kardeş kızları görsen aç vampir gibi bakıyorlar beni yiyicekler bir erotik film açsam yandım ben 4 1 yiyicekler valahaa =D

Yükleniyor...