Türkiye'de bir ömür yaşarım dediğin yer neresi?

Türkiye'de en beğendiğin köy, ilçe veya il neresi? Kendini en huzurlu bulduğun yer?

0|0
268|209

En İyi Kız Görüşü

• bundan sonraki ömrümün nerede/nerelerde geçeceğini bilmiyorum fakat Karadenizde bir yer düşlemişimdir hep.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 267

• Izmiri merak ediorm

0|4
    0|0
    • İzmirli burada çokmuş ben yılda 1 giderim ama sevemedim belki beni taşlarlar ama geri kalmış bir şehir bence.

• İzmir candır İzmir aydın mugla üçgeni arasında yaşıcan

• İzmir turkiyenin en buyuk köyu ya cok geri kalmis bir sehir sehri komple yikip yeniden insa etmek lazim ayrica denizide bildigim lağım suyu gibi :D

• Muğla güzel olabilir. :)

2|3
    0|0
  • Nerede olursa olsun il ilçe önemli değil, sessiz sakin yeşillik çimenlik bahçemde ağaçlarımın gölgeleri.
    hayvanlarım civcivlerim, eşim ve çocuklarım. :)

1|2
    1|1
  • Ölüdeniz.

0|1
    0|0
  • Ankara :)

0|3
    1|1
  • Ben burada bir ömür yaşarım. İzmir .

2|1
    1|0
  • Ankarada huzurluyum. Gezmek falan istersem gidiyorum heryere yani şehir dışına falan 😉

0|1
    0|0
  • yaşaroım hepsinde

0|1
    0|0
  • Artvin veya Rize illerinden birinin köyünde sessiz, sakin, bol yeşil, dere şırıltıları, yağmurla birlikte bir ömür geçer. :)

nutukcu.files.wordpress.com/.../mg_8620.jpg

Fazlasında gözüm yok böyle bir evde olursa değmeyin keyfime. :)

0|1
    0|0
    • Önce Gümüşhane Torulda yaşadım 5 yıl.. Daha sonra Artvin hopa.. 2 yılda orada kaldım... Hakiki Egeliyim.. Aydın kuşadası.. Ama benim tercihim Karadeniz olsun neresi olura olsun derim... Her bir yanı ayrı güzel.. Trabzon ve Samsunu sevmedim ama işin gerçeği.. Belki köyleri ilçeleri güzeldir fakat ben sadece il merkezlerini gezdim gördüm...

• Sinopa gitmedim. Arhavi mükemmel gerçekten, Fatsa fazla hareketli geldi bana ben yaylada yaşamak isterdim. :) @Redsquare

• Yılbaşında Fırtına vadisinde olucam Allah nasip ederse... Orada bir yayla evinde dışarıda kar fırtına ve buz gibi soğuk varken sobanın başına oturup kemençe çalıcaz viski içicez ve o gece orada sızıp kalıcaz.. İple çekiyorum.. Program şimdiden hazır...

• Konya 😍

1|2
    1|0
  • Yok öylee bir yer.

0|1
    0|0
  • İstanbul

0|2
    0|0
  • yaşadığım yer

0|2
    0|0
  • AnkarAŞK ❤

0|2
    0|1
  • Artvin'de yaşarım 😍

0|1
    0|0
  • Adana

0|1
    0|0
  • Antalya-Muratpaşa

1|1
    0|0
  • Sevdiğimin yanı :)

0|1
    0|0
  • İstanbul . kalabalığa alıştım sakin bir yerde yapamam

0|1
    0|1
  • İstanbul.

0|2
    1|0
  • Antalya:D

1|0
    0|0
  • Karadeniz

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • oyyyyyyy uşağummmmmm haçen misafir pekliyidukkk daaa celeysunnn pok yiyenun efladu senu 😎🔪

• Denizi olan, bol yeşil alana sahip ufak bir sahil kasabası olabilir.

0|0
    0|0
  • İzmir . Net.

0|0
    0|0
  • Karacabey

0|1
    0|0
  • Bir ömür burada yaşamak istemiyorum.

0|1
    0|0
  • Sapanca'ya bayılıyorum. Çok sakin ve huzur verici bir yer. Özellikle ormanlık alanları...

0|1
    0|0
  • Türkiyede öyle bir yer mi varmış :D
    belki karadeniz..

0|1
    0|0
  • Antalya

0|1
    0|0
    • Alanya'da yım bende ama Antalya nın maşallahı var belediye iyi çalışıyor.

• Kızlar Devam
    237

Erkekler Ne Diyor 209

• Ankara sıktı, İstanbul un rengine kandik

Ankaradan kaçtık

İstanbul daha fazla yordu. Ama bu şehir öyle bir şehir ki burdan gidince özlüyorsun, gelince söyleniyorsun

Bundan sonra şartlar ve güzellikler üst seviyede olursa İstanbul

Değilse bir İzmir olabilir

1|1
    0|0
  • rize

0|1
    0|0
  • Alanyada yaşamak isterim ben.. mümkün olsaydı

0|1
    0|0
  • didim

1|1
    0|0
  • İzmir

0|2
    0|0
  • Fark edermi sevdiğin insanlar yanında olduktan sonra sıkıntı yok her yerde yaşarsın mesela insana memleketi neden daha huzurlu gelir sevdikleri tanıdıkları arkadaşları vardır da ondan.

0|1
    0|0
  • izmirrrrr

0|2
    0|0
  • İzmir tabi ki, özellikle sahil kesimleri.

1|1
    0|0
  • burhaniye.. bir tarafım alabıldıgınce orman bır tarafım dunyanın oksıjenı en bol ıkıncı yerı kaz dagı.. onumse masmavı denız.. daha ne ısteyecegım.. persembe sabahı ordayım

0|0
    0|0
  • Öyle bir yer yok henüz

0|0
    0|0
  • Antalya kemer

0|1
    0|0
  • Muğla-Aydın- Istanbul/Anadolu yakası

0|1
    0|0
  • Muğla Fethiye'de yaşamak isterim.
    www.cetinpansiyon.com/.../...40_100426101015_6.jpg

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim ama Artvin Borçkada yaşarım bir ömür gibi geliyor

http://i1.trekearth.com/photos/79488/dsc_0690.jpg

0|0
    0|0
  • datça

0|1
    0|0
  • #İzmir olsun gerisi boş..

0|1
    0|0
  • Trafik olmayan her yerde olabilir :) Gerçi trafikte Gazla mak ayrı bir zevkli oluyo da motor sağlam hararet yapıyor

0|0
    0|0
  • Bodrum Turgut Reis

0|0
    0|0
  • ardahanın yaylası o temiz hava o dağdan çıkan her bir damla buz gibi su patates közlemek yer yatağı

0|0
    0|0
  • Ordu sahil

0|1
    0|0
  • Seçme şansım olsa hiçbir yerinde yaşamak istemem

0|1
    1|0
  • Köy ne laa emekli olacaklara sorsan köye yerleşecem diyorlar mk sahil kenarı bir yerlere gitseler emekliliğin tadını çıkarsalar olmaz sanki , ben şahsen Karadenizde güzel doğayla içiçe hiç daha önce hiç gitmediğim bir yeri tercih ederdim full yeşil fulll mavi ;)

0|0
    0|0
  • Tunceli olurdu, evet Tunceli. Gidip gezdiğim iller şunlar:

Ankara , Amasya, Rize, Trabzon, Ordu, Artvin, Gümüşhane, Antalya, Muğla, Balıkesir, Tekirdağ, Yalova, Edirne, Bursa, Düzce, Adapazarı, Karabük, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Diyarbakır, Mardin, Denizli, İzmir, Çanakkale, Bilecik, Aydın, Hatay ve İstanbul.

Çanakkale, Amasya, Mardin, Aydın, İzmir, Tunceli, Hatay (özellikle Samandağ) beğendiğim yerler.

0|0
    0|0
  • İstanbul , bahçelievler.. çok b. ktan günler yaşadım burada ama ne bileyim. sokaklar caddeler arkadaşım gibi. kopamıyorum buradan

0|0
    0|0
  • Bursa.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de 1 ömür? mecbur kalanlar yaşayabilir, yoksa yaşanacak yer değil malesef, hele hele son 5 yıldır falan...

0|0
    0|0
    • Miami'ye miami'ye.. Sizi orası paklar...

• @Redsquare beni nereden tanıyorsunuz da Miami'yi beğeneceğimi düşününüz, sorabilir miyim acaba?

• Malatya

0|0
    0|0
  • Türkiyede yaşayıp asgari ücret 850 tl alıp 450 tl kira gerisiyle elektirik su mutfak malzemesi gibi şeyler altında standart yaşamaktansa . farklı bir ülkede yasamayı yeglerim !

0|0
    0|0
  • Alanya

0|1
    0|0
  • Trakya Bölgelerinde ki Köyler güzel

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    179
Yükleniyor...