Allah kendisinin bir eşini yaratabilir mi?

Gücü her şeye kadir Allah kendisinden bir tane daha yaratabilir mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bu ve buna benzer bir sürü soru var fakat Allah bizim düşüncemizle algılayamıyacağımız bazı sıfatları vasıfları var. biz onu kendi dünya kurallarımıza göre analiz ediyoruz fakat Allah bunlardan müstesnadır. ayrıca sonradan yaratılmışlık tanrılık kavramına aykırıdır. hani demişsin ya yaratsa oda Allah olmaz mı vs olmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yaratıcı yaratılabilecek bir şey değildir. o zaten var eden olduğu için kendisinden bir tane daha olamaz.

0|0
    0|0
    • Yani ger şeye gücü yetmiyo mu buna mesela?

• Kültür&Sanat ne alaka oğlum? -,- Yeni müziklere felan bakayım dedi, ne yazmış ya -.-

0|0
    0|0
    • Boş yapma l*n düdük ilgini çekmiyosa girmezsin nonoş nonoş emotionlar da koyma yorum yazarken

• Muhattab olmaya değmeyecek bir veledi zina olduğunu bu son 2 yorumunla gösterdin daha 1 kelime etmem sana o laflardan sonra insan giyinimli hayvandan daha aşağılık yaratık.

• Sen bana onları söyledikten sonra az bile söyledim. Edemezsin tabi, klavyede Yahudilere koyarmış.

• İsterse

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu soruda mantık hatası var bak doğrusu şu olacak

Tanrı kendi kaldıramayacağı ağırlıkta bir taş yarata bilirmi?
    Cevap evet ise ozaman tanrının hereşye gücü yetmemiş olur.
    Cevap hayır ise tanrı herşeyi yaratamaz herşeye gücü yemez olur lakin şöyle bir gerçek var bak ben bir atestim ama daha zekice şeylerle tartışmak ve konuşmayı tercih ediyorum bunlar sadece lise çağındaki çocukları etkiler ben etkilenmii beyin değil çalışan beyin isterim.

0|0
    0|0
    • Ulan düdük sanki bunu sen bulmuşsun gibi konuşuyosun bu kendi kaldiramayacagi taşı yaratabilir mi sorusu her yerde geziyor kaldırmak eylemi yerçekimine karşı uygulanan bir eylemdir her gezegenin yer çekimi farklıdır Allahın bulundugu yerin kütlesi ve hacmi olan dolayisiyla yerçekimi mevcut bir yer olduğunu sen nereden biliyorsun? Zekice soru diye örnek verdiğin soruya tukureyim senin

• Kendin soyluyosun l*n yerçekimi ile tanrıyı bagdastirmak birdir diye o zaman kalkip neden o öyle olmaz o sorunun doğrusu bu diyosun? Beynine tukurdugum veledi zinasi asıl mantık hatası senin söylediğinde var işte kendin de diyosun benim bu sordugumda bir gram mantık hatasi yok nohut beyinli herif kendini zeki saniyor :D

• Şimdi bunuda açıkalrdım sana lakin yaşın ufak hakaret edip küfür ediyorsun oyüzden takmayacağım iyi günler.

• Bu sorularin cvbini kendileride veremio haci dinleri bu kadar zayif ve mantiksiz iste bu soruya cevap verebileni bulursan sunlarida sor : - allah kendisinin kaldiramayacagi bir kaya parcasi yapabilir mi? Allahi kim yaratti? Vs vs

0|0
    0|0
    • Kes sesini beynini miktigim salağı sen de gelip o küçük beyninle burada prim yapmaya çalışma hadi 4 xper kas git cinsellik kategorisine * ergeni

• Yaratabilir, ama yapmaz.

0|0
    0|0
    • Peki yarattığı yeni Allah onu yok edip yeni Allah olabilir mi sonuçta o da Allah?

• Ne saçma sapan sorular bunlar ya :D

• kafamdaaa delii sorularrr yaratamazsa herşeye gücü yeter miii

0|0
    0|0
  • Tövbe de

0|0
    0|0
Yükleniyor...