True blood izleyenler, en sevdiğiniz karakter hangisi?

True blood izleyenler en sevdiğiniz karakter hangisi ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Pam, Godric, Jessica :)

0|0
    0|0
  • Eric iyidir.

0|0
    0|0
  • eric yaaa

0|0
    0|0
  • 4. sezonunu izleyesim gelmedi ama önceki bölümleri izlemiştim. sevdiğim godric idi:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle vampir dizisi mi olurmuş, ha ha dedikten sonra (adettendir)

Henüz yayınlanan sezonu izlememekle beraber Bill Compton diyorum. Ayrıca gerçekten iyi bir dizidir.

1|0
    0|0
    • 2 sezonunu yerimden kalkmadan izledim desem yeridir, şu baküs perisinin ayinleri falan etkileyiciydi. gene böyle bir dizi bulsam iyi olacak.:)

• Oradaki tören; kadının, öküzün karnını deşerek kanıyla yıkanmasından bahsediyorsun herhalde.. Başka bir tören de olmadı yanlış hatırlamıyorsa rome da:).. ama devamını getir. Rome, True Blood tan da iyidir.(hoş kulvarları farklı gerçi) Roma İmparatorluğunun ilgili dönemine ait bir çok şeyi bu diziden öğrenebilirsin.

• evet, o tören. gallus muydu neydi rahiplerin adı. onlar çok ilgimi çekmişti. doğu söylüyorsun dönemle ilgili bir şeyler kaparım.

• o kadar vampır dızısı var fımı var sevmedgım tek dızı. bıldıgın pemebe dızı aslında ..

0|0
    0|0
  • terry bellefleur, lafayette reynolds çok kral adamlar. sookie deli ediyor beni, çok sinir bozucu. jessica ise bir hatuna vampir olmak bu kadar yakışır :) dizide tek takıldığım nokta: menteşeli vampir dişi mi olur la?

0|0
    0|0
  • Eric Northman , Jessica

0|0
    0|0
  • Vampir olan :)

(o kadar iyi seyircisiyim, anlayın)

0|0
    0|0
Yükleniyor...