İngilizcesi iyi olanlar bakabilir mi bi?

şimdi e. t. varya extra terrestrial her neyse. bn bunun açılımını e. d. yapacağım fakat bunun açılımı extra duck olacak. şimdi bn bunu extra duck mı yoksa extra ducks diye mi yazmalıyım? (niye böyle bir şey yaotığımı sormayın sadece soruma cevap verin teşekkürler)

Güncellemeler:
kısaca doğru yazım ne ekstra ördek yazağım ing. extra duck mı extra ducks mı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• o senin dediğin örneğin anlamındaki etc. olarak da kullanılan e. t. mi

valla ne dediğini bir sen anladın :D

extra duck yaz madem

0|0
    0|0
    • e. t. film var ya bn onu shopladım kendim yeni bir açılım yaptım e. d. (extra duck mı extra ducks mı?)

• hunny bende sana şöyle diyim o zaman zaten extra duck diye birşey yok ingilizce de. Ek ördek nasıl demiyorsak biz türkçede ( mesela gittin restorana ördek yicen, biraz daha ördek alayım demezsin ek ördek demezsin maximum ek ördek eti filan dersin) onlarda extra duck demiyor. More duck meat der ya da rakamsal olarak sayıyorda they are also ducks, these are ducks too ya da this is extra duck sauce filan der

bana inanmıyorsan google layabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• filmede et et diyodu kendine :/

0|0
    0|0
  • Ben soruyu bile anlamadım ki. Nasil cevap vericem?

0|0
    0|0
    • bak şimdi anlatıcam. bunlardan hangisi doğru yazım bn extra ördek demek istiyorum. extra duck mı extra ducks mı?

• Araştırdığın şeyler seni yanıtlıyor. Sen tekil bir nesne ya da canlıdan bahsediyorsan -s takısı olmaz orada. 5 yil İngilizce eğitim aldım.. Bana güven :)

• Anlayanlar beğensin anlamayanlar beğenmesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Extra duck olsa gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...