Kitaptan alıntılar.. dersem? aklïnıza ilk gelen söz?

Sende derin iz bırakan kitap sözleri..

Güncellemeler:
"Hayat birine seni seviyorum demenin kararsızlığını yaşamak için çok kısadır.." Sarah Jio❤❤❤❤

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 13

• bir kadın babasının soy adından vazgeçmeyi gözüne aldıysa sen o kadını üzemeye hakkın yok diye bir cümleyde

1|0
    0|0
  • Ah ' dedi. Ilk kez bu kadar içten bir ah çekmişti.. büyüyor muydu yoksa? Keşke dedi. Keşke seni son bir kez daha görebilseydim diye fisildadi usulca..

1|0
    0|0
  • ne kadar iyi olursa olsun sonuçta erkek ve erkeklere güven olmaz

0|0
    0|0
  • ve bir kalbin içini ''kendine iyi bak'' lafı boşaltabilir mi? biraz düşün, sonra beni yine sev. olmadı yine gidersin, alıştım ben...

0|0
    0|0
  • " Gelecektim, ama kötü bir hatıram daha olsun istemedim. "

1|0
    0|0
  • ''.. ve sen gelmiyorsun , çünkü gelmeye kendin ihtiyaç duyana kadar bekliyorsun. ''
    ''.. yanımda yürüyordun milena düşünsene yanımda yürümüştün. ''
    ''benimsin seni hiç görmesem bile ''
    -F. Kafka

0|0
    0|0
    • Kafka sahilde mi yoksa?

• Kitabin özetini ezberledim resmen ya😊Gercek aski yasadigini zanneden bir kadin yazar bas roldur. Emily wilson.. kocasi onu baska bir kadina tercih ediyor ve o bu durumda bir damla bile göz yaşı dökmüyor. arkadaşi Anaibelle ona kafasini toparlamak icin burdan uzaklasmasini önerir.. Büyük yengesi Bee onu Mart ayını gecirmesi icin Bainbridge adasına cagirir ve yaralarinin dinecegi umuduyla Emily adaya gelir burada 1943 yilinda yazilmis kirmizi kadife bir gunluk bulur bu gunluk onu gecmisin tozlu sayfalarina hapsolan gercek bir ask hikayesine ve 60 yillik bir aile sirrina götrcektir Umudun hüznün ve pişmanlığın bir arada işlendiyi büyüleyici roman..😊

• aklımda yok hiç D:d:Dd. :D

0|0
    0|0
  • “İnsanın ruhunu yücelten acı, ucuz bir mutluluktan daha değerlidir.”

0|0
    0|0
  • Ben, senin Tanrın Rab, benden nefret edenlerden babalarının günahını çocuklar üzerinde, üçüncü kuşak üzerinden ve dördüncü kuşak üzeirnden arayan beni seven ve emirlerimi tutanların binlercesine inayet eden kıskanç bir Tanrı'yım.

0|0
    0|0
  • Onun kaderi aşkı uğruna aşkından Vazgeçmekdi..

Kahraman Tazeoğlu

0|1
    0|0
  • Oha Utandımmm
    Unutkanım Hatırlayamadım...
    iyi geceler diyim mutlaka bir kitapta geçmiştir :) :)

0|0
    0|0
  • Ama yinede sorsalar gelsin mi diye yanacağımı bile bile, gelsin derdim...

0|0
    0|0
  • gitmeliydi ama kaldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...