Şener ŞEN' in oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türk sinemasının en önemli oyuncularından biri olan Şener ŞEN sizce nasıl bir oyuncu? Kemal SUNAL filmlerini gerçekten özel kılan şey onun oyunculuğu mu?

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

• hayir, hem rahmetli kemal sunal hem sener sen birbirinden degerli ve efsane oyuncularimizdir..ben ikisinide cok seviyorum ve bukadar populer ve basarili olduklari icinde cok büyük bir saygim var onlara.. ikiside her filmde ayri bi renk ayri bir güzellik katiyordu bence, birbirilerini kiyaslamak mümkün degil...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İkiside büyük oyuncular.

İkisinide sadece güldürdüğü filmlerle kıyaslamamak yanlış olur, ikisinin ağlattığı ve izlerken düşündürdüğü filmleride var..

0|0
    0|0
  • Bir kere çok neşeli ve matrak bir yapıya sahip... Çocukla çocuk olabilen yetişkinle yetişkin olabilen büyük üstadımız :)) Kemal Sunal&Şener Şen çok farklı yerlerde... İkisinin sevgiside onlara olan hayranlığımız da ayrı ayrı...

0|0
    0|0
  • gercekten guzel bı oyuncu gulduruyo yanı kemal sunal da oyle yanı kara kasına kara gozune bakılmıyo sonucta

0|0
    0|0
  • link

domatiiisss her filmde böyle bir repliği mutlaka akılda kalmıştır ben çok beğeniyorum :)

"aganin pokunun ustune pok olur mu la link buda unutulmaz :)

0|0
    0|0
  • Tek kelime: Mükemmel! Bu kadar basit...

0|0
    0|0
  • muhteşem..

0|0
    0|0
  • tek kelime ilemuhteşem bir oyunculuğu var.

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal kadar olmasada Şener Şen in oyunculuğunuda çok beğenirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• çok iyi oyuncu olduğu kesin. ama son zamanlardaki filmlerinde hep babacan tavırlı adamları oynuyor. açıkçası biraz sıktı hep yakın tiplerde görmek. türk sinemasının sorunuda bu bence. hep aynı rolleri aynı kişiler oynuyor. o kadar güzel mimikleri ve ifade yeteneği varken kötü bir karakteri falanda canlandırabilir bence başarıyla.

0|0
    0|0
  • çok iyi bir oyuncu. her rolün hakkını veriyor. ama kemal sunal filmlerini özel kılan o değil babsınbın ondan daha fazla kemal sulnalla fılmı var. onun olmadıgı ama rekorlar kıran fımlerıde kemal sunalın. turk sınemasının en ıyı 10 oyuncusundan bırı okesın . ama komedi filmlerinin kralı kemal sunal bu konuda yanına bıle yaklaşamaz.

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal'la Şener Şen bence bir bütün özellikle 70 lerde çekilmiş filmlerinde. Hoş zaten ondan sonra bir araya geldiler mi şu an hatırlayamıyorum ama yoktur herhalde.

Ayrıca Şener Şen'in oyunculuğuna ne denebilir ki...

Ancak abibik ttnet reklamlarını izlerken, insan Şener Şen'i yeni yapım bir komedi filminde izleme ihtiyacı hissediyor insan. Kabuğuna çekilmeyip hala drama/polisiye tarzı filmlerde oynaması da güzel bir şey ancak kaliteli bir komedi yapımında yer alsa da gidilse.

0|0
    0|0
  • şener şen harika bir oyuncu rolünün hakkını veren işini layığıyla yapan bir oyuncu.. ancak kemal sunal ayrı bir idol ayrı bir usta.. bnce türk sinemasının en iyisi kemal sunal.. sevmeyen kimse yoktur hepimiz onun filmleriyle büyüdük ve hala izliyoruz ..

0|0
    0|0
  • o filmleri sadece şener şen e bağlamak biraz haksızlık olur. iyi oyuncu tabi ki ama diğerleri de figüran değil...

0|0
    0|0
  • Sadri alışık, ayhan ışık, gibi sanatçıların jenarasyonundan gelen bu büyük sanat insanının Rol alıp da kötü bir iş çıkardığını göremezsiniz. Rol, aldığı her projede ne kadar büyük bir sanatçı olduğunu her zaman göstermiştir. hayat hikayesi de bi' o kadar film gibidir.

0|0
    0|0
  • Sadri alışık, ayhan ışık, gibi ünlülerin jenarasyonundan gelen bu büyük sanat insanın Rol alıp da kötü bir iş çıkardığını göremezsiniz. Rol oynadığı her projede ne kadar büyük bir sanatçı olduğunu her zaman göstermiştir. hayat hikayesi de bi' o kadar film gibidir.

0|0
    0|0
  • şener şen türkiyedeki bir kaç büyük oyunculardan biri

kemal sunalın filimlerini izlerim ve severim ama bakın hangi filminde hoca, hacı, şeyh hepsi üç kağıtçı dolandırıcı bunun istisnasını hatırlamıyorum.. bilen varsa hatırlatsın.. fazla zrt niyetli bu kısmı

0|0
    0|0
  • Şener Şen, Kemal Sunal' ın her filminde yoktur ki ama.. Kemal Sunal kendi oyunculuğu ile özeldir zaten.. 100 numaralı adam, bekçiler kralı, sakar şakir vb. Şener Şen mükemmel bir karakter oyuncusudur ama Kemal Sunal değildir.. İki sanatçımızda mükemmel ve yetişmesi zor insanlar.. Birine Allahtan rahmet, diğerine uzun ömür diliyorum..

0|0
    0|0
  • Ben için Zeki Alasya Metin Akpınar Halit Akçatepe Kemal Sunal vs... Hepsi değerli ama Oyunculuk olarak Şener Şen 'nin oyunculunu dünya çapında bile tartışabilirim. Benim gözümde en iyisi yaa :)))) Bitiorum adama tek bir rol değil adam her karaktere girebilio. Eğer komedide güldüren birisi kabadayı rolundede ürkütüosa daha ne denirki...

0|0
    0|0
  • ikisi de özel oyuncular zaten.şener şen'in de kemal sunal'ın da yeri ayrıdır.

0|0
    0|0
  • yaşayan en iyi aktör bence

0|0
    0|0
  • şener şen

kemal sunal

tarık akan

münir özkul

ilyas salman

halit akçatepe

hepsi çok iyi

0|0
    0|0
  • ŞENEEEEEEEEERR ŞEEEEENNNNNNN...

kemal sunal

adile naşit

ilyas salman

ayşen guruda

mahmut hocaaaaa

ve diğerleri...

ayakta alkışlanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Benim gözümde bir Sadri Alışık değil lakin Şener Şen'e "kötü oyuncu" demek isabetsizdir, keza hatalıdır. Sadece Eşkıya'daki oyunculuğu bile yeter.

0|0
    0|0
  • Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Yan rollerden bu kadar başarı yakalamış biri daha yoktur herhalde.

0|0
    0|0
  • süper bir adam

0|0
    0|0
  • muhteşem

0|0
    0|0
  • şener abi iyidir ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...