Ve Mandarinia da çağa ayak uydurdu... Wattpad?

Dışı kıtır içi çıtır bu Kübalı, İstanbullu parça sizin dinlemelik zevkinize sunulurken asıl konuya geçeyim...
Malumunuz Wattpad adında bir platform var. Millet içinde biriktirdiği yazma aşkını bol bol kullanıyor. Romanlar, hikayeler ve onlara benzeyen pek çok fiber optik denizde dalgalanıyor.

Ben de bir dizi kısa hikayemin nabzını ölçmek adına, bir arkadaşımın da gaz verişiyle bu platforma üye olup ilk hikayemin ilk bölümünü fırına verdim. Çok değil, topu topu bu iki sayfalık ilk bölümü okuyup değerlendirirseniz ziyadesiyle memnun olurum.
Acı veya tatlı, sert ya da yumuşak her türlü eleştiriye açık olduğumu da sunayım. Yani acımasızca bombardıman yapabilirsiniz. Fark etmez...
buyurunuz buradan yakabilirsiniz...

Şimdiden hakkıyla hukukuyla okuyacaklara saygı ve selamlarımı sunarım.
Bunun tam anlamıyla bir soru olması için de sorayım?
Wattpad denilen bu platformda en çok ne tür hikayeler okumayı seviyorsunuz?

Favori yazar ve beğeniniz nedir, nelerdir?

Siz de yazıyorsanız paylaşır mısınız?

Güncellemeler:
Sorudaki şarkıya dalıp babam la konuşmaya çabalarken bir yazım hatası yapmışım. Düzelteyim:
"Romanlar, hikayeler ve onlara benzeyen pek çok şey bu fiber optik denizde dalgalanıyor..."

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• 2. bölümü de görebilecekmiyiz acep?
    o degil de kolundaki morluklari kulagindaki morluklar diye okudum kulagini nerden görebildi dedim bir an.
    basarili bir yazi bence.

1|1
    0|0
    • Vallahi sayın Köpükuçurtma, ikinciyi yazmayı düşünüyordum lakin kadim dostlarım;"senin arada ne işin var!" dediği için tereddütte kaldım.
      Sanırım ikinci bölümü göremeyeceksiniz. Temelli silmeyi düşünüyorum.

• Muhtemelen yine gece yazarım.

• Wattpad kullanıcılarına müjde :
      Sitemizin üyelerinden Fatih Sinan'ın yazmaya başladığı "Femdom Hayatım" isimli romanın ilk bölümü olan "Femdom Cesarttir" isimli bölüm ve 2. bölümü bölümü olan "Herşey Başlıyor" isimli bölüm wattpad'ta yayına girmiştir. Okumak isteyenler linke tıklayabilir.
      https://www.wattpad.com/story/51966808

Kızlar Ne Diyor 8

• O nasil betimlemedir yahu gordum sanki :)) tatlim cok guzel olmus hikayenin girisi :)
    Ben genelde aksiyonlu, akışı hızlı kitaplari severim ancak senin tarzin okuyucuya tamamen o ani yaşatan, yumuşak geçişli bir tarz. Emegine saglik. Yayinlamakta da fena etmemissin bana gore. Birkac denemenin tanimadigin kisiler tarafindan okunmasi saglikli fikirler verebilir.

1|1
    0|0
    • Teşekkür ederim:)
      Beğendiğine sevindim. Dün ikinci bölümü de ekledim. Aslında bu çok çok kısa bir hikaye formatına sahipti. Ancak biraz uzatmaya karar verdim. Değerli görüş ve düşüncelerin için bir kez daha teşekkür ederim.

• 3. Bölüm çok net hissettim. Deri ile tiksinti duygum arttı ve koku içimde sindi. Çok başarılı buldum. İstanbul'da ve şimdiki zamanda hikaye oluyor değil mi?
    Paolo Coelho beğeniyorum, Alef kitabı bitirdim.
    Ergen iken kendimce istemsizce yaziyordum. Hayal gücü var yazmak için algoritması yok.

0|1
    0|0
    • Öncelikle teşekkür ederim. Tiksinti duygusunu hissettirebildiysem ne mutlu bana...
      Yalnız hikaye hangi zamanda ve hangi şehirde geçiyor diye bir şey belirtmedim. Orası bir muamma...

• Teşekkür ederim.

Sitemizin üyelerinden Fatih Sinan'ın yazmaya başladığı "Femdom Hayatım" isimli romanın ilk bölümü olan "Femdom Cesarttir" isimli bölüm ve 2. bölümü bölümü olan "Herşey Başlıyor" isimli bölüm wattpad'ta yayına girmiştir. Okumak isteyenler linke tıklayabilir.

• güzel olmuş hikaye eline sağlık...

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• Okudum güzel olmuş ama sanki bir şeyler eksik olmuş. Bulamadım ne olduğunu ama tekrar okumam gerek sanırım.

0|1
    0|0
    • Tamam, bir kez daha okuyun bakalım eksik olan neymiş. Değerlendirmenizi bekliyorum.

• titrek kirpiklerinle sağa sola dolanacaksin.
    - 'eeyyaahh' kaç hayat kaç , ergen yuvası mayinindayim diyeceksin..
    sen kara kaplı defterinde devam et , ne gereği var/di..

0|1
    0|0
    • Belki de haklısın...
      Ne bileyim yahu, bir deneyeyim dedim. Her şeyden sıkıldığım gibi belki bir gün bundan da sıkılırım.

• Hmm, anladım. Ne yapayım be Kızıl... Bir yanda boşluk, diğer yanda dolup taşan sıkıntılar ve dertler... İnzivaya çekiliyorum yazdıkça...
      Bu arada ben artık çıkıyorum. Hususi kanaldan yazarsın konuşmak istersen. İyi geceler...

• tamam..
      iyi geceler can.

• İlk bölümü okudum. Güzel bir hikaye olmuş devamını okumak isterim.. Okurken heyecanlandım diyebilirim.. Yazılarınızdan mahrum etmeyin bizi..😊

1|1
    0|0
    • Beğendiğinize sevindim. İkinci bölümünü de dün gece eklemiştim.

• https://www.wattpad.com/myworks/41349357-mutlu-son

yetişkin içeriklidir. okuyup oylar mısınız?

karşılıklı!

0|1
    0|0
    • Hikayemin son bölümünü yazıyorum. Bitirir bitirmez okuyacağım.

• Rica ederim, henüz bir şey yapmadım.

• Yapmayın, şu an üzüldüm sanırım...

0|1
    0|0
    • Üzülmeyin yahu...
      Kötü bir şey yapmadım ki... Kötü mü olmuş? Okudunuz mu?

• Bugün pek iyi değilim ondandır.

Erkekler Ne Diyor 1

• "BEYAZ YAKALI KIZ"

Farklı ve ilgi çekici bir aşk öyküsüne hazır mısınız?

Çağrı merkezinde, part time çalışmak zorunda olan bir lise öğrencisi, modern dünya zebanilerini andıran yöneticilerine rağmen cehennemin tam ortasında, gizemli yakışıklı sayesinde küçük cennetini kuracaktı.

Aşkta; kalp ne kadar önemli bir organ ise zihnin de bir o kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

Tüm sorunlarınızı, daha dile getirmeden çözebilen ve sizi tüm kalbiyle sevebilen bir sevgiliniz olsaydı eğer hayat çok daha çekilir olmaz mıydı?

On sekiz yaşındaki Seda, hem okuyup hem çalışmak zorunda olan ve idealleri olan bir kızdı. Ancak gizemli bir yakışıklıya gönlünü kaptırdıktan sonra o gizemin nereden geldiğini de öğrenmek isteyecek ve o gizemin nereden geldiğini anladıktan sonra da her bölgesinde kaybolmak isteyecekti.

Hiç kimseyle konuşmayan bu soğuk çocuğun, suratındaki her çizgide farklı bir ilgi çekiciliğin ayrıntıları gizliydi. Seda, gönlünü kaptırdığı gizemli yakışıklıyı bir kitap gibi okuyarak kimsenin yapamadığını yapmayı kafaya koymuştu.

Çoğu kişiye göre; insan sadece bir kere aşık olurdu, diğerleri gelip geçiçi olurdu...
    Seda, o tek aşkını henüz on sekiz yaşında bulduğunu iliklerine kadar hissediyordu... f

0|0
    0|0
Yükleniyor...