Millet hayatımda yön vermek istediğim çok konu var ama önce işten başlayalım. Radyo TV Sinema okuyorum. Bu konuda bakar mısınız bi?

2. sınıfa geçtim. 1 yıl bomboş geçti tabiki. Küçük bir şehirde yaşadığım için staj imkanımda yok. Radyoya dair hiçbir şey yapmak istemiyorum. Sinema aşığıyım. Yani çok seviyorum. Ama sinemada sürekli iş olmaması can sıkıcı. TV sektörü daha devamlı. Yaşadığım şehirde adam akıllı yabancı dil kursu bile yok. Millet süper TVlerde staj yaparken yazın ben kendimi çok kötü hissediyorum çok geride. TRT'de şurda burada staj yapıyorlar. Daha 1. sınıfın sonunda. Ama asıl isteğim TV değilde bilmiyorum işte. Ben konservatuar okumak istiyordum tiyatro bölümü. Oyunculuk içimde bir aşktı bir zamanlar. Şimdi eskisi kadar olmasada düşünmüyor değilim. Oyuncu yönetmen senarist olmak müthiş. Offf kafam allak bullak. Bana yol yön gösterecek yok mu? Dil bakımından iş bakımından kendini geliştirmek bakımından.

Güncellemeler:
...
...,

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• nereye gittiğini bilmiyorsan ne kadar gittiğin ya da gideceğinin bir önemi yoktur.

0|0
    0|0
    • İşte bu yüzden bir yer seçmek istiyorum.

• bak tatlım burdaki kimse senin neyi sevdiğini neye yeteneğin olduğunu neye ilgi duyduğunu bilemez , önce kendini tanı otur düşün yaz sayfalarca bunları seviyorum bunları sevmiyrum bu meslekte şunlar güzel şunlar zor madde madde yaz sonra o meslekten 3-4 kişi ile konuş bilgi al sonra düşün hangi seni mutlu eder hangi işi yapmaktan keyif alırsan onu yap , ASLA PARA İÇİN MUTLULUĞUNU SATMA, EĞER SATARSAN İYİ PARA KAZANIRIM DİYE İŞ SEÇERSEN SONUNDA KAZANDIĞIN PARAYI DA MUTLULUK ALMAK İÇİN SAĞA SOLA SATARSIN. SADECE SENİN SEVDİĞİN GELECEKTEDE SENİ MUTLU EDEN İŞİ YAP BEN ÖYLE YAPIYORUM VE MUTLUYUM :) meslek seçimim 2 yılıma mal oldu en kısa net cevabım yukarda yazdıklarım formülüm bu :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...