Tiyatro mu? Sinema mı?

Arkadaşlar soru açık; bir ortamda plan yapıyorsunuz acaba nereye giysek dediğinizde "tiyatro mu? sinema mı?" önce akla gelir? neden?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Önce sinema akla geliyor ister istemez ama tiyatro her zaman için bir adım öndedir bende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sınema kesınlıkle

0|0
    0|0
  • Tiyatro daha canlı, daha gerçek geliyor bana. Gidebiliyor muyum? Bu aralar hayır :(

0|0
    0|0
  • sinema once akla gelir ancak tiyatro benim tercihim olur ... ama kızla yiyişmeye gidiyorsan asla tiyatroya gitme

0|0
    0|0
  • ben sinemayı tercih ederdim daha çok sevdiğim için herhalde:))

0|0
    0|0
  • Tiyatro tabikide :D

1|0
    0|0
  • Sinema daha cazip geliyor . Eglenceli kahkahası bol bir flim tercihim ...

0|0
    0|0
  • Sinema

kıyas bile edilemez benim için.

0|0
    0|0
  • tiyatroya aşığım ama sinemadan yana oyumu kullanıcam:)

0|0
    0|0
  • Sinema gelio ilk aklıma pek tiyatrya gtmiorm nedense.

0|0
    0|0
  • sinema.. alışkanlık olmuş ya. tiyatroda bugün acaba ne vardır diye düşünmedim hiç nedense:D:D:D

0|0
    0|0
  • sinema

0|0
    0|0
  • İlk tercihim tiyatro olurdu elbet!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Süreklilik adına sinema derdim çünkü; tiyatro,sürekli izleyicisi olan bi sanat değil ama insanların alışkanlık etmeleri gerektiğini düşünyorum ..Ama tiyatro ne kadar sanatsal ve etkileyici olursa olsun,sinemanın görsel şaşaasının,uyumluluğunun ve sanatsal kurgusunun yanında arka plana atılabiliyo açıkcası.Oyun akışı daha durağan sinemaya göre..

0|0
    0|0
  • Sinema

0|0
    0|0
  • tiyatro yabana atılacak bir sanat dalı tabiki ama 7. sanat olarak sinema bütün sanatsal dalları içinde barındıran bir sektör dolayısyla en iyisi de o

0|0
    0|0
  • tiyatro kelimesini başka birinden duyana kadar aklıma gelmez

0|0
    0|0
  • tiyatro

0|0
    0|0
  • sinema akla gelir

0|0
    0|0
  • sinema daha keyifli

0|0
    0|0
  • Sinema daha çekici... tıyatroya hep gıttıgımde kötü oyunlara denk geldım ondan dolayı sınemaaa

0|0
    0|0
  • Tiyatro'yu daha çok severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...