Doğru kaynaklar, doğru kitaplar, doğru kitapçı?

İç dünyama yönelmeye karar verdim. Daha doğrusu bunun adına iç dünya mı denir kestiremiyorum. İşe çakralarımı açmakla başlamak istiyorum. psişik güçler, evren, lucid dreaming, paralel evren, zaman, üçüncü göz...
Ama bunlar internetten araştırmakla olmuyor. Daha sağlam kaynaklara ihtiyacım var. D&R ye gideceğim yarın. Bu tarz kitapları inceleyeceğim.
Ondan önce sizede danışmak istedim. Oradan bakıp gözüme kestirdiğim kitapları daha uygun alabileceğim bir yer var mı?
Önerebileceğiniz kaynaklar var mı?
İçeriği sadece bu konuya yönelik bildiğiniz forumlar vs. var mı?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Merhabaaa :)

İç dünyaya yönelmek ile kastettiğiniz şey daha çok Doğu'nun ilminde geçerli olan bir kavramdır. Fizyolojik ihtiyaçları azaltıp, zihnin gücünü ortaya koymak ve benzeri yaklaşımlardan bahsedilir. Bu konu hakkında epey bir şeye yardımcı olabilirim. Zen, Taoculuk, Budizm vs.

Ancak anladığım kadarıyla sizin kastınız parapsikoloji, metapsişik ve kuantum gibi kavramlar.

Bu konuda adını bildiğim tek otorite Dean Radin. Onun kitaplarını araştırabilirsiniz. Konu ilginizi çekiyorsa kitapları da mutlaka ilginizi çekecektir.

İyi okumalar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İnternetten sipariş verebilirsen kitapyurdu. com güzel site secenek cok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bendensin :) bende bole seylere merakliyim ama kitap felan bilmiyorum hep internet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...