Bir sırp hikayesi filmini izleyen var mı aranızda arkadaşlar? Dünyada eminim bu kadar iğrenç mide bulandıran bir film yoktur?

Bir sırp hikayesi filmini izleyen var mı aranızda arkadaşlar? Dünyada eminim bu kadar iğrenç mide bulandıran bir film yoktur? Hele bir sahne vardı ki söyleyemiyorum dahi sınırları zorladı

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet çok lanet bir film

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• izlemedim ama cok kotu diolar

0|0
    0|0
  • adı sırp filmi idi (A Serbian Film) herhalde dün gece izledim bende evet haklısın çok iğrenç bir film

0|0
    0|0
  • Bakış açınızı değiştirin biraz. Ya da Tarantino'nun ötesine geçmeyin. Ağır gelir.

0|0
    0|0
  • kendileride öledir alayının * ... yaşasın BÜYÜK ARNAVUTLUK...

0|0
    0|0
  • var var merak etme sen bir hotel 1 3 izle gör bakıyım var mı yok mu :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• The Human Centipede serisi ile yarışır.

Ama o final sahnesi neydi öyle Allah'ım, hatırladım kötü oldum.
    Olan o bebeye oldu..

0|0
    0|0
  • Konusu ne

0|0
    0|0
    • Emekli bir p*rno oyuncusu var son olarak bir sanat filminde oynamayı kabul etmesi ama ardından aslında bu filmin pedofili, nekrofili, çocuk istismarı gibi temaları içeren ve gerçek ölümlerin kaydedildiği bir film olmasını işliyor olaylar o yönde gelişiyor

• Konu ne ki?

0|0
    0|0
    • Emekli bir p*rno oyuncusu var son olarak bir sanat filminde oynamayı kabul etmesi ama ardından aslında bu filmin pedofili, nekrofili, çocuk istismarı gibi temaları içeren ve gerçek ölümlerin kaydedildiği bir film olmasını işliyor olaylar o yönde gelişiyor

• Berbattı

0|0
    0|0
  • Ondan daha kötü bir film varsa o da Cannibal Holocaust , yamyamları anlatıyo

0|0
    0|0
    • Onu izledim boş bir zamanımda izlerim

Yükleniyor...