Psikoloji ile ilgili kitap önerebilir misiniz?

Su an iletişim donanımları d. Cuceloglu okuyorum. Kitap bitince hangi kitabı alayım? Var mi önerisi olan?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellikte orgasm neyse o kitaplar beyin orgasmi yasatiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Merhabaaaa,

Psikoloji'de özellikle ilgilendiğiniz alan nedir, her ne kadar çok bilgili olmasam dahi uygun bir öneride bulunabilmek adına şunu anlayabilmem gerekiyor: sizin, bir psikoloji kitabı okurken, kitaptan beklentileriniz nelerdir?

Örneğin, bir kitap seçim yapmak üzerine olabilir, bir diğeri insan beyninin nasıl çalıştığına dair olabilir ve bu çeşitler sonsuz sayıda arttırılabilir.

Sanıyorum ki kişisel gelişim kitapları istemiyorsunuz, ki zaten ben de sevmem pek kişisel gelişim kitaplarını.

Birazcık sohbet edelim, sonra ne tip kitaplar bulabiliriz karar verelim, bence :)

0|0
    0|0
    • Tamam müsait olunca mesaj yazayım biraz işim çıktı da

• Hayhay, beklemedeyim :)

Konuya girerken akımda beliren ilk öneriyi de buraya bırakayım unutmadan,
      Philip G. Zimbardo - Şeytan Etkisi
      Kitap Stanford hapishanesi deneyine dayanıyor. Link veremiyorum, Stanford Hapisane'si Deneyi şeklinde aratır iseniz bulabilirsiniz. İyilik ve kötülük üzerine çok güçlü çıkarımlara sahip, insanın eğilimlerini mükemmel inceleyen bir eser.

Yazarın TedTalks'ta yapmış olduğu bir konuşma da mevcut, onu da,
      ''Philip Zimbardo: Sıradan insanlar nasıl canavara dönüşürler... veya kahramana dönüşürler'' şeklinde google'da aratarak bulabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

• dogan cuceloglu ıyı

0|0
    0|0
  • Polisiye Oku :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...