How I Met Your Mother karakteri olan Barney Stinson'un ..

How I Met Your Mother karakteri olan Barney Stinson'un eşcinsel oldugunu biliyor muydunuz? link

"Kendisi eşcinseldir ve Neil Patrick Harris ile evlidir" düşünün, adam Barney Stinson olarak ne kadar cok rol yapıyor(kız tavlama ustası, bayanlarla iliski ustası) ama yine de gerçek hayattaki iliski durumu escinsel. Şok oldum..

Güncellemeler:
Ben bilmiyordum ve adamın yaptıgı rollere bakarsak yani düşünün? Ters köse oldum.
Asıl soru şu, o kadar rol oynayan, yıllardır o kadar rol yapan, ve kadın iliski uzmanı olan bi adam, nası olur da eşcinsel olur?

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Biliyoruz.

0|1
    0|1
  • Huysuz Virjin karakterine hayat veren Seyfi Dursunoğlu nasıl rol yapıyorsa; o da öyle rol yapıyor işte. Şaşılacak bir şey yok...

0|1
    0|0
  • ben de şimdi öğrendim ve şaşırdım.

Bu arada neil patrick zaten kendisi

0|1
    0|0
  • Sen bu olayın neresindesin peki?

0|1
    0|1
    • Ne alaka? Sadece şaşırdığım bi durum, sizler de biliomusunuz die actım.

• Gayler hetero rolü yapamaz diye bir kural yok.

• hatanın farkında mısın bilmem ama neil patrick harris barney nin gerçek adı david burtka ile evli demek istedin sanırım ? ayrıca evlatlık ikiz çocuklarıda var eşi yani david de bir oyuncu patrick(barney) gibi yani

0|0
    0|0
    • Ee sorun nerde?

• Barney'i oynayan kisi kim? Aynı kisiden bahsedioruz yine de dimi? Anlamıorum nası okuyosunuz

• sen hatanı anlamamakta ısrar mı ediyorsun neil patrickten bahsederken kendisi eşcinseldir ve neil patrick ile evlidir diyorsun bir insan kendi kendisiyle evlenemez sorunu düzgün oku ve benim okumamda değil kendi okumanda hata ara :@

• İronik ve incelenmesi gereken bir durum.

0|0
    0|2
    • Erkek egonun altındaki gizli eşcinselliğe iyi bir örnektir.

• Biliyordum ilk duyduğumda şokundan çıkamamıştım :/ Allah'ım öyle bi adam... Dizide de abisi eşcinsel diye başlarda ona takılıyodu güya :D Neil Patrick Harris, David Burtka ile evli bu arada. Yanlışlık yapmışsın.

0|0
    0|1
  • istediği tüm kızları elde edebilmesi sonucu mutluluğu artık farklı cinslerde aramaya başlamıştır herhalde.

iğrenç. :/

0|0
    2|1
  • Sheldon cooper, jim parsons gaymis. Dertliyim.

0|1
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • neil patrik harris zaten barney rolünü oynayan adam yani bi insan kendikendiyle nasıl evli olabilir yaa internet denen bişey varya bi zahmet bakı verin burdada komik durumlara düşürmeyin kendinizi hayır bide ısrar ediyorsun ben doğruyum diye m*l

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ee nolmuş yani ?

0|1
    0|0
  • aynen bende izlerken diyorum.bu kızların bikaç tanesini gerçek hayatta atıyordur yatağa diye :D meğersem escinselmiş

0|0
    0|0
  • adı üzerinde rol yaptığı için şok olmadım ama bilmiyordum öğrenmiş oldum sağol genç. bana bir faydası olmasa da bilgi bilgidir diyeyim

0|0
    0|0
  • Ohoo barney reisin gay olduğunu bilmeyende mi var ya =(

1|0
    0|0
    • Ben bilmiyordum ve adamın yaptıgı rollere bakarsak yani düşünün? Ters köse oldum.

• Ee adam oyuncu işte oduncu değil.

• uyan da balığa gidelim. suit up

0|0
    0|0
  • daha yenimi ögreneden :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...