Enstrüman calan kizlar?

Ben keman ve çello calabiliyorum 3 yil ders aldm ve hala kendimi gelistirmeye devam ediyorum beyler İlginizi cekermi? Bosuna ugrastigimi dusunenlerde var

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• <<<manyak gider hele çello çalan bir kız entellektüelin dibi olur.

0|0
    0|0
    • Ama ironik olarak çelloyu beyleri etkilemek için mi çalıyorsun bak bu ilginçmiş.

• Ya hayır sıkıcı parcalar caliniyo falan diyolar boyle bir kizla asla birlikte olmam diyenlerde vr tabiki erkekler icin calmam

• O asla birlikte olmam diyenler angaralı namık dinleyen apaçi tayfasıdır sen takılma onlara.

Erkekler Ne Diyor 18

• Kendin için iyi bir şey boşuna değil bence bir artıdır çeker tabi

0|0
    0|0
  • keman ve çello mu yirim sini severim devam et boşuna uğraş değil sevdiğin işi yaptığın sürece elbet bir başarıya veya sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0
  • Keman çalan kızlar bana çekici geliyor 🎻🎻

0|0
    0|0
  • ben de piyano istiyorum da iste :D

0|0
    0|0
  • Keman , çello çalmayi 3 yil boyunca biz erkeklerin ilgisini cekmek icin mi çaldın.!!
    Beyler Alkışlıyoruz./ Bu kız Candır ;)

0|0
    0|0
    • Tabiki hayir erkekler icin 3 yil neden ugrasicm ki? Kendi istegimle caliyorum ve herkes calamaz kemani :)

• Sen çaliyorsan demekki herkez degiliz :xd

• enstrüman çalan demeyeyim ama zeki ve becerikli kızlar her zaman ilgimi çeker.

0|0
    0|0
  • Benim ilgimi çekmez la kemanla çello :Dd

0|0
    0|0
  • neden bir enstrümanı erkeklerin ilgisini çekmek için çalıyosun ki?

0|0
    0|0
  • İlgi çekmek için ise ilgimi çekmez.. Enstrüman bir karakterdir özgün olmalı..

0|0
    0|0
    • Kim ilgi cekmek icin 3 yil ugrasirki orami burami acsam 1 haftada tum ilgiyi uzerime toplarim biraz mantikli oln sadece sıkıcı parcalar caliniyo falan diyolar o yuzdn sormustm

• Neden üstüne alınıyorsun ki gözüm? Ben şahsına demedim.. Ben ilgi çekmek için ise ilgimi çekmez dedim.. Ayrıca oranı buranı açarsan ilgi çekersin evet ama nitelikli olmaz.. Şurada yazlılanları okuyup mastürbasyon yapanların ilgisini çeksen kaç para? Hemen üstünüze alınmayın yahu..

• Çok çekici bana göre ^^

0|0
    0|0
  • Bende çellistim ve Kadınlara daha çok yakıştığını düşünüyorum ama bende aşık olarak çalıyorum. Sakın Bırakma çello candır

0|0
    0|0
  • bach do major bilmem nesi vardı prelüt çalabiliyormusun onu

0|0
    0|0
  • Tabii ki. Çok güzel bir şey bu ama beylerin ilgisini falan boşver ;)

0|0
    0|0
  • Çekmez olur mu? Klasik batı müziğine bayılırım. Bach'ın çello süitlerinden çalabiliyor musunuz?

0|0
    0|0
  • İlgi çeker.

0|0
    0|0
  • çello çalıyorsan benim sevgilim ol hep hayalimdi ya da evlen sen en iyisi benleya

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ceker 😉

0|0
    0|0
  • yooo çok güzel çello konçertosu dinlemek güzel olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de piyano keman gitar çalmak istiyorum. ama sadece melodika çalmayı öğrendik o da okulda :P :P

0|0
    0|0
  • bende piyano, gitar ve keman çalıyorum 8 yaşımdan beri

0|0
    0|0
Yükleniyor...