Yazar olsanız ve eserinizin okunması ülkenizde yasaklansa ne hisseder ne yaparsınız?

Belirli dönemlerde Dostoyevski, Tolstoy ;Ülkemizde büyük Üstad Necip Fazıl Kısakürek gibi büyük yazarların okunması bazı ülkelerdeyasaklanmıştı. Ve şu an bizim popüler olarak okuduğumuz kitapların bir çoğu bunların içinde. Acaba siz bu yazar olsaydınız ve kitabınız yasaklansaydı ne yapardınız?

Güncellemeler:
Pes edermiydiniz? Necip Fazıl Kısakürek Büyük Doğu dergisini yayımladığı zaman hapise atarlarmış. Hapisten çıktığı an hemen ekibi toplar tekrar dergiyi yayımlarmış mesela.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ülkede yasaklanıyosa helede Türkiye de demekki iyi bişeyler yapıyosun bileylerin farkındasın demektir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Takmam yurt dışına yerleşirim

0|0
    0|0
  • Kimse kitap okumuyor zaten

0|0
    1|0
  • bu devirde öyle birşey mümkün değil. elektronik ortamda okunur, yine okunurdu.

0|0
    0|0
  • Dersten kovulan çocuk gibi hissederdim 😏

0|0
    0|0
  • hoşumaa giderdii demek ki yazdıkarı m dogru ve irilerinebstıyo derdimm :9

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yazık fikirlerimle baş edemiyorlar bu yüzden yasaklıyorlar der acırdım sonra da puu eziklere bak yasaklaya yasaklaya bir hal oldular deyip kahvemi elime alıp bir güzel içerdim :)

3|2
    0|0
  • Doğruları her zaman yasaklanır

1|0
    0|0
  • Büyük üstad necip fazıl? Hiç güleceğim yoktu :D her neyse yapacak bir şey yok bu beni daha da yüceleştirirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...