Bana muglayi anlatsaniza?

Internet yazıları çok yapmacık bana gerçek muglayi anlatin üniversitede oraya gitmek istiyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aman sakin haa sakin gitme ben bu yil okulu biraktim mugla da ogrenciydim. Sakin gitme hayatinin en buyuk hatasini yaparsin

0|0
    0|0
    • Neden çok güzel bir yer

• :D canın sağolsun

• Ev kiralari 800 den basliyor. Kisin bitmek bilmeyen bir yagmur ve lodos var. Ogrencilerin oldugu kotekli de esnaf kazikci hersey iki kati fiyat. Insani bes para etmez. Kampus daga kurulmus yokusu cikarken popon baya bir terler. Evler rutubetli. Disarda aradigun hicbirsey yok meslaa net kafe var pc acilmiyor. Ulasim cok pahali. Bunlar muglada okumaman icin gecerli sebepler

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben muğlada yaşıyorum 5 yıldır bu yıl gidicem zaten genede yakınım datçada yazlığımız var gidip gidebileceğin en güzel yerlerden birisi bir kere istediğin her saat de dışarı çıkabilirsin insanları kaliteli en azından istediğin şekilde giyinip gezebilirsin kimse bakmaz sonuçta bir tık altı avrupalıların uğrak noktası marmaris datça bodrum pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • Merkezi iyi bildigim soylenmez milas lym

0|0
    0|0
  • üniversite beklentilerni karşılarmı bilemem ama şehre hayran kalacagından eminim

0|0
    0|0
    • Şehre zaten hayranım. Üniversite neden beklentilerimi karsilamasin

• üniversite hakkında bilgi sahibi olmadıgımdan dolayı beklentilerini karşılarmı bilemem yazdım

• Muğla benim için 1. Sehir Okumuş olsaydım oraya giderdim sahil kum gunes yâşamak icin birebir muğla küçük bir kesim, tatil beldeleri ve o tatil mekanlarını doyuran guzellikler olmasaydı çekilir çile degil :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dabbe 4 Ün çekildiği arkadaş memleketi

0|0
    0|0
  • güzel köylüyü izle öyle işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...