Bu yaz başlayacak dizilerle ilgili ne düşünüyorsunuz? İlginizi çeken bir dizi var mi aralarında?

Star Tv, Kanal D ve Fox tv biri sürü bu hafta ve önümüzdeki hafta başlayacak olan dizilerin fragmanlarini yayinliyor. Bu dizilerle ilgili ne düşünüyorsunuz? İlginizi çeken var mi?

0|0
18|14

En İyi Kız Görüşü

• Kiralık aşk.. Kitabını okudum tutar gibi duruyo. Bide tatlı küçük yalancılar var. Şu kız bikiniyle ormanda koşuyor çocuk arabadan inip saçma bir nuri alço gülüşü sergiliyor.. Belkii tutar

0|0
    0|0
    • Hahahaha o çocukta ne çocuk ama😂Aynen bencede belki bu iki dizi tutar, kadro tanidik ama diğer dizileri bilememe pek ilgimi çekmedi ne kadro ne de senaryo. Birde belki Güneşin Kizlari tutar. Ay o başroldeki adamda Güneşe takmiş kafayi, Güneşi beklerken, Güneşin kizlari :D Başroldeki kadinda gecen sezon Benim Adim Gültepede oynuyordu, yine ayni imaj yine çocuklari falan filan sanki o dizinin devami. İkiside sanki geçen dizilerinin devaminda oynuyorlarmiş gibi😂

• Teşekkürler canim benim😍

• Rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• yaz dizilerini asla izlemiyorum:)

0|0
    0|0
  • Lanet olası fox türkiyeden çıjsın ya da format değiştirsin

1|0
    0|0
  • yazın başlayan diziler çok saçma oluyor

0|0
    0|0
  • Çilek kokusu ve kiralık aşk iyi görünüyor izliyecem onları

0|0
    0|0
  • bakalım neler olacak

0|0
    0|0
  • izlemem ben

0|0
    0|0
  • Yaz dizilerinden ilgimi çeken olmadı şimdilik.

0|0
    0|0
  • Televizyon izlemem pek.

0|0
    0|0
  • Dizi bakmıyorum.

0|0
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0
  • Dizi yok seyretmiyorum

0|0
    0|0
  • Adı mutluluk

0|0
    0|0
  • Diziye ayiracak kadar vaktim yok

0|0
    0|0
  • Türk dizisi izlemiyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• isim olarak bilmiyorum ancak hiçbiri ilgimi çekmedi onlar şu şekilde türedi bence kiraz mevsimi adli dizide her şey o kadar toz pembe ve harika göründü ki insanlar da bunu sevdi ve yapımcılar da boş durmayıp ona benzeyen diziler yapmaya başladı çünkü izleyen kitle bunu istiyor kiraz mevsiminin birkaç bölümüne baktım ondan biliyorum sadece göz çarpmasıyla gördüğüm şeyler hepsi aynı diziler izleyeceğimi sanmam

0|0
    0|0
  • Hic tv izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • çilek kokusu ve adı mutluluk çok salak dizilere benziyor sevmedim

0|0
    0|0
  • Adı mutluluk, çilek kokusu, güneşin kızları, ne kadar pretty little liarsın çakması da olsa tatlı küçük yalancılar olabilir

0|0
    0|0
  • Hiçbiri ilgimi çekmedi.

1|0
    0|0
  • Kiralık aşk ve küçük tatlı yalancılar tutar gibi her ne kadar çakma olsada :D

0|0
    0|0
  • Çilek kokusu, adı mutluluk, sen benimsin, güneşin kızları hatırladıklarım bu kadar. d

0|0
    0|0
    • Eee her hangisi ilgimi çekti mi? Yani beğendin mi?😉

• Hepsi bos turkler film yalmayi mi biliyo

0|0
    0|0
  • Tatlı küçük yalancılar
    Çilek kokusu :-B :-/

0|0
    0|0
  • Cilek kokusu ve tatli kucuk yalancilar cok ilgimi cekti.

0|0
    0|0
  • İsimleri aklımda değil ama ilgi çekici diziler var

0|0
    0|0
  • çilek kokusu

0|0
    0|0
  • Adi mutluluk ve gunesin kizlari ilgimi cekti simdilik 😀

0|0
    0|0
  • Pretty little liars izliyorum, turkiyeye uyarlanacak simdi tatli kucuk yalancilar diye cok kotu gozukuyor ama bir bakicam sanirim, bide adi mutlulugu izlemeyi dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Adı mutluluk
    İnadına aşk

0|0
    0|0
  • teen wolf 5. sezon

0|0
    0|0
Yükleniyor...