Resim ile ilgili taktikler verebilir misiniz?

karakalem ya da kuruboya. o kadar videolara baktım ama pek de bir şey anlamadım

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel çiz

0|0
    0|0
    • zaten güzel çizdiğimi düşünüyorum da hiç eğitimim yok yani nerede ne nasıl kullanılır, nasıl gölge yapılır falan filan hiç bilmiyorum...

Erkekler Ne Diyor 1

• Küçuklükden beri iyi resim cizerim ilk okul gorsel sanatlar dersi disinda hic egitim almadim kendim bildigim gibi ciziyorum yanlis ya da dogru resimlerimi begendiklerini soyluyorlar yani cizmek icin illa birinden yardim almaya gerek yok

0|0
    0|0
    • doğrudur da yardım dışında mesela teknikler de önemli sanırım.. ben de küçük yaşta başladım ama sonra 8 sene ara verdim hiç resim çizmedim.. daha başlayalı yeniden çizmeye 1 ay bile olmadı.. tecrübesizim.. benim de resimlerimi beğeniyorlar fakat ben nedense kendimi yetersiz görüyorum

• Evet zaten egitim mutlaka onemli ben sanirim buzamana kadar usengecligimden kursa falan gitmedim bide kendim acimdan suanki cizimleri bana yetiyor dielim

Kızlar Ne Diyor 1

• önce objelerle başlamalısın gördüğüm nesneleri vs. çizmelisin önce çizgiler sonra tonlama

0|0
    0|0
    • tonlamayı bir yerden bakmadan yapamıyorum... yani kendim başarabilmek istiyorum fakat neye göre yapılır tonlama bilmiyorum

• objelere bakınca görebiliyorsun zaten ışık alan yerler açık almayan yerler koyu

Yükleniyor...