Jon Snow ölücek mi ?

Game Of Thrones'un sezon finali yine muhtesemdi , peki sizce Jon Snow ölücek mi ? Ben ihtimal vermiyorum bence o kızıl büyücü kadın tekrar hayata döndürücek sizce?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Jon snow
    ejderhaya binen 4 kişiden biri :) kesinlikle ölmez
    Aynı şekilde cüce de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• evet ölecek...

0|0
    0|0
  • Neden spoiler veriyorsun arkadaşım... Umuma açık yerde tartışılır mı bu? izlemeyen ve izleyecek olanlara ayıp değil mi?

Herhangi bir dizi, film, kitap hakkında spoiler verenler çok adi ve beyinsiz insanlardır!!!

0|0
    0|0
  • Biraz araştırdım da kabullenmemekle birlikte ölecek diye tahmin ediyorum. bir kaç yerde filmden çıkmak zorundaymış falan filan söylentiler duydum. Ama bekleyip görücez.

0|0
    0|0
  • Çok bıçak yedi ama ölür büyük ihtimal YAzık ya nedir bu starkların çektiği hepsinin acı bir sonu oldu :(

0|0
    0|0
  • spoiller içerir asdf

0|0
    0|0
  • Aynen oda ölecek panp :/

0|0
    0|0
  • Gebersin

0|0
    0|0
  • Bence ölmez. O büyücü kadın, John Snow'a pıça sokmadan önce karakaleye geldi.
    O kurtaracak bence :D

0|0
    0|0
  • Kendileri açıklama yapmış gelecek sezonda yokum diye farklı projeleri varmış yoksa bende bekliyordum kızıl büyücünün birşeyler yapmasını

0|0
    0|0
  • Her canlı ölümü bir gün tadacaktır ama Snow dirilecek bence :D

0|0
    0|0
  • Öldü.
    6. sezon jon snow yoktur kesin bilgi.

0|0
    0|0
  • olumlu dunya napalim

0|0
    0|0
  • olen olmüştir bizim için bitmiştir oyle sacmalamazlar hayatta spoiler veren baya kufrediyom bu arada

0|0
    0|0
  • ne adammş be 2 gündür susmadnz. d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Olabilir

0|0
    0|0
  • ölecek bence

0|0
    0|0
  • Bence kizil kari bir seyler yapacak ölemez cunku jon :((

0|0
    0|0
  • eğer ölürse yıllardır you know nothing jon snow demeleri de boşa gidecek adam hiçbirşey bilemeden ölmüş olacak tabi bizde o yüzden ölmemesi lazım

0|0
    0|0
  • Kitaba göre ölmeyecek rahat olun. dd

0|0
    0|0
  • kizil kadinin oraya dönmesinin bir sebebi vardir mutlaka bence tekrar dirilecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...