Bin muhteşem güneş aranızda okuyan var mı?

bin muhteşem güneş Halit Hüseyni (Khaled Hosseini) bu kitap üzerine kitap bulamadım yani beni çeken olmadı... aranızda okuyan var mı? okumayanlarında okumasını tavsiye ederim

Güncellemeler:
Afganistan’ın işgal yılları.insanların dayanışmaları,buruk aşklar,idamlar,acılar bütün şiddet olayları. Bütün olası zorluklara rağmen yaşama umudumunu yitirmeden hayata devam etmek.Emperyalist güçler tarafından işgal altında olan ülke insanlarının ne acılar çektiğini anlatan güçlü bir roman. beş yıl önce okumuştum..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• okumadım ama bu güzel bayanın yavsiyesine uyucam ve mutlaka okuyacağım :)) sevgiler

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Okudum.

Güzel bir o kadar da etkileyiciydi.

Yazarın ilk kitabı "Uçurtma Avcısı" ilgini çeker diye düşünüyorum.

Vesselam..

1|0
    0|0
    • okudum o pek hoşuma gitmedi ben bağlantılı olduğunu düşünmüştüm ama değildi

• teşekkür not aldım çok sağol

• Rica Ederim.

• okuyalım bakalım tavsiye için teşekkür

1|0
    0|0
  • kesinlikle okuycam. teşekkür

1|0
    0|0
  • tavsiyeni dikkate alıyorum

1|0
    0|0
  • merak ettim yaa konusu ne peki ?

1|0
    0|0
    • Afganistan’ın işgal yılları.insanların dayanışmaları,buruk aşklar,idamlar,acılar bütün şiddet olayları. Bütün olası zorluklara rağmen yaşama umudumunu yitirmeden hayata devam etmek.Emperyalist güçler tarafından işgal altında olan ülke insanlarının ne acılar çektiğini anlatan güçlü bir roman. beş yıl önce okumuştum..

• alamut kalesini oku

0|0
    0|0
  • okudum güzel bir kitaptı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• okudum ve çok beğendim. yazarın uçurtma avcısı kitabı da çok güzel

1|0
    0|0
  • bende okumuştum çokta güzel bir kitaptı

1|0
    0|0
  • süper bi kitaptı gercektn :) aynı yazardan uçurtma avcısınıda oku oda cok güzel :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...