Dans etmeyi sever misin? En çok hangi dansları beğeniyorsun?

Dans etmek kimileri için bi yaşam tarzı kimileri için her hangi bir aktivite ... Peki senin için ne ?

- Şahsen oryantal oynamaya bayılırımm .d favorimdir

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• flemenko , ben bilemenko :D

tango, salsa, çaça ? tavuksuyu , kelle paça , benim sana verebileceklerim bu kadar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ayda yılda bir ederim.yeterli mi :)

0|0
    0|0
  • tango ve salsayı çok seviyorum ama ne yazık ki izleyerek sadece. kendimi tango yaparken hayal edemiyorum. çünkü yapamıycamı biliyorum

0|0
    0|0
    • :D izlemeside gayet güzel

• tangoyu nolur filmlerde öyle biçak dakikalı sahnelerde geçtiği gibi görmeyin aklınızda öyle kalmasın . ayrıca gerçekten istiyorsanız evet öğrenme süreci biraz sancılıdır ama yürümeyi beceren herkez yapabilir...

• tabii ki öyle. ben linki dansı göstermek için değil müziği dinlemek açısından koydum dikkat edersen. gerçekten çok istiyorum ama gerçekten yapamıyacağımı düşünüyorum :)

• dansı kendini ifade etmenin bir yolu olarak görüyorum.tango favori dansımdır.eşim olacak kız mutlaka tangoyu bilmelidir:)

1|0
    0|0
    • Umarım hayal kırıklığı yaşamassın .d

• bi sana bi bana gidiyoruz,hayırlısı bakalım:)iyi günler:)

• Dansla aram hiiç iyi değilidir :D Müzisyenim ben kulağım da çok iyi ama oynayamıyorum kalasım işte :D

0|0
    0|0
    • Kalas deemk yanlış olur sonuçta sanat yapıyorsun .d

• Umarım zamanla olur .d

• Bekleyip göreceğiz :D

• En sevdiğim dans kucak dansı, ama hiç yapmam, yapmayacağım, yapılamaz.

1|0
    0|0
  • Dans etmeyi bilmiyorum :S ve kuzenimin düğünü var yakında .gerçi benimle dans edicek bi kızda yok ama öğrenmek istiyorum bizim ünvde tango falan var çok saçma

0|0
    0|0
  • Halay bi dans türümüdür?

0|0
    0|0
  • 2 sene önce BSM ye gittim tango dersi aldım kız arkadaşım için ama 1 ay sürdü kursumuz daha gitmedim çünkü ayrıldık :))

0|0
    0|0
  • bennnn cok dans ederim :)

0|0
    0|0
  • latin danslarını seviyorum salsa ve zumba aktif olarakda yapıyorum

0|0
    0|0
  • Dans sevmiyorum. Tür ayırt etmeksizin.

0|0
    0|0
  • :((( çokbeceriksizim sırf bu yüzden evde kaldım zatn

0|0
    0|0
  • cok fena kasap havası oynarım

0|0
    0|0
  • dans etmeyi derken oyun hvası oynamayı severim sonuçta oda bi dans çeşidi :)

0|0
    0|0
    • Gayette güzel bir dans çeşidi .d

• Teşekkürler :)))

• rica ya neyse ben seni daha fazla rahatsız etmeyim tanıstımıza memnun oldum gerci isminide bilmiyorum ya neyse iyi günler sana

• oryantelin hakkını veriyon mu...her yerin kıvrak mı ki

0|0
    0|0
  • Hiç aram yok ağır adamız.

0|0
    0|0
  • ankara oyun havasından başka birşey oynamam bilmiyorum çünkü:)

0|0
    0|0
  • OZaman dansöz ol.

0|0
    0|0
  • Tango mu tanga mı tandır mı öyle bir dans vardı... hah işte onda ustayım tek kelimeyle muhteşem dans oynarım Üstelik tekli ve eşli olarak

0|0
    1|0
    • :D 1.si doğrudur .d adından emin olmadığın bir dansta ustalaşabilmişsin ne mutlu sana .d Güzel danstır

• Şaka bir yana gerçekten tango gibisi yok bir kaç kez kursa yazılma konusunda çalışmalarım oldu ama o kadar bir gün mutlaka gideceğim : )

• Umarım gidersin .d :)

Kızlar Ne Diyor 11

• bachata ve oryantal

0|0
    0|0
  • kulaklığımı takıp kanguru gibi zıplıyorum

kesin bunun gibiyimdir diye link odanın kapısını kilitlemeye özen gösteriyorum

1|0
    0|0
  • Severim çok deli oynarım hatta. Roman havası her türlü zaten. Halk oyunlarını seviyorum üsküp tekirdağ edirneden tutun horona kadar hepsi benim bebeklerim <3

0|0
    0|0
  • lambada seviyorum

0|0
    0|0
  • iyi oryantal yapıyormuşum hocam öyle dedi:D

arada bir 9/8 lik de iyidir.. ama tüm bunların dışında latin danslarını çok severim..

0|0
    0|0
  • Tango severim:) Tango dersleri, pratiği, milonga hepsini iple çekiyorum her hafta.

1|0
    0|0
  • Tango ve latin danslarını seviyorum.

0|0
    0|0
  • Tango seviyorum ama yapamıyorum...Sadece seviyorum.

Hı birde bale tabi ki.

0|0
    0|0
  • Çok iyi halaybaşı olurum.

0|0
    0|0
    • damat halayı bilir misin <3

• alma zaten terbiyesiz bunlar aksnad :D :D bu halayın dönmelisi var bir de o daha eğlenceli aslı odur zaten oyunun :D yana doğru adım atmak yerine kendi etrafında dönüyosun o 3 adımı :D

• oluur sen iste <3 <3

• Flamenko !

0|0
    0|0
  • kesinlikle bir yaşam biçimi benim için tango olmazsa olmazım...

müziği hisset , sarıl , gözlerini kapat , kendini teslim et ...

tango olmadan ne yapıyormuşum nasıl yaşıyormusum diyorum bazen ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...