Çok beğendiğiniz film sahnesi var mı?

Sizi fazlaca etkileyen film kesiti veya sahneler nelerdir? Cinsel içerikli olmamasını rica ediyorum.

Güncellemeler:
link bazen bir şarkı hayat kurtarır :)

link

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Matrix filminde ajan smith in öldürdüğü neo yu trinity nin öperek (nasıl olduğunu hala anlayamadığım bir şekilde) diriltmesi...

(Cüneyt Arkın filmlerini saçma bulanlara ithafen yazılmıştır...)

1|0
    0|0
    • Trinity helikopterden düşünce onu bir iple çekişi var :) hep merak etmişimdir zor mu oluyor acaba :)

• psychedelic artistler gibi :) olağandışı bilinç durumları

• link v for vandetta

link dokunulmazlar

1|0
    0|0
  • 300 spartalı

- Delilikmi!

- 'Buraası Spartaa' diyip elçiyi kuyuya attığı sahne iyiydi =)

1|0
    0|0
  • hayat güzeldir son sahne

0|0
    0|0
  • link

Bu sahneye bitiyorum cumali vurduktan sonra arkadaki kamillerin tiplerine özellikle bakmanızı tavsiye ediyorum:)

0|0
    0|0
  • link

link

İkisi de süperdi

0|0
    0|0
  • polat alemdarın ormanda yürüyerek adamları vurması beni çok etkiledi adamlar pompalıyla saydırıyo hep ağaca carpıyo ulan bıtanemi denk gelmez ama bizimki attığını vuruyo

0|1
    0|0
  • link adamım hulk

0|0
    0|0
  • cüneyt abinin sırtına saplanan 1500 ok ile hala kılıç sallamasını ve kadir inanır'ın hiç bitmeyen mermili 14 tabancasını sıktığı sahneler deli oluyorum kafamı duvarlara vurup yarım yarım yarasım geliyor

0|0
    0|0
    • Cüneyt Arkın'ın "belki aç kalırım, belki ölürüm ama yıkılmaammmm" deyişi var ya ben de ona bitiğim :D

• La Pianiste (spoiler alert)

link

0|0
    0|0
  • saw (testere) son sahnesi tek gecerim... basindan beri ölü takliti yapmasi herkezin ordaki sahnede tepkisi ayni olmustur muhtemelen (h.ztrrr) demistir . bol sans.

0|0
    0|0
  • Şabanı her izledigimde çok etkilenıyorum=)))))))))))))))

0|0
    0|0
  • link harika

0|0
    0|0
  • hektorun ölüm sahnesi turuvada

0|0
    0|0
  • Çok var sayamam.

0|0
    0|0
  • tatar ramazan diyorum başkada bişey demiyorum

0|0
    0|0
  • can dostum filminin final sahnesi süperdi bence

0|0
    0|0
  • Titanicte Jackin Rose un ellerinde kayıp suyun dibine karışması.. ilk ve son ağlayış sebebim oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...