Bana yararı dokunacak kitaplar istiyorum

23 yaşıma geldim bu zaman kadar kitap okumadım artık okumak istiyorum bana yararı dokunucak sıkmayacak kitaplar önerirseniz sevinir mutlu olurum haydin bakalım:;)kişisel kitaplar ilgimi çekiyor ona göre kitap isimleri verirseniz iyi oolur

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğan cüceloğlu: savaşçı. içimizdeki biz. yeniden insan insana Muhammed bozdağ: istemenin esrarı. düşün ve başar. Üstün dökmen : küçük şeyler Beden dili düşünce gücü başarmanın sırrı sınırsız güç

0|0
    0|0
  • mümin sekman, ve a. şerif izgören

0|0
    0|0
  • kişisel derken kişisel gelişim mi?

İnsanın pin kodu nu oku derim o zaman

roman tadında kitap istersen de semerkant-Amin Maloouf

ya da Alamut Kalesi-Viladimir Bartol

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim evet kişisel gelişim yada dını tarzı

• dini kitap okumuyorum ama Alamut Kalesinde geçen dini konular baya ilgimi çekti.

Kişisel gelişim olarak Sun Tzu-Savaş Sanatı var.hani bayan olarak savaşdan bana ne

diyebilirsin ama felsefe olarak hoş bi kitap.

Refleksoloji yi de okumanı isterim.İlgini çekeceğine eminim

• Ahmet Şerif İZGÖREN Dikkat Vücudunuz Konuşuyor.çok sürükleyici bir kitap.hemen bitireceksin.

0|0
    0|0
  • cin ali ve seriyleriyle başla

0|0
    1|0
  • fifty shades of grey

0|0
    0|0
  • muhammed bozdag kişisel kitapları... seni hayat baglar bi arastır 5 kitabı var..

0|0
    0|0
  • mustafa çamran insan ve allah kitabını oku

0|0
    0|0
  • sofi'nin dünyası ile başlayabilirsin bence ;)

0|1
    0|0
  • Dini kitaplar oku. romandan, hikayeden sana fayda gelmez

0|1
    0|0
    • diyorum ya yararı dokunacak faydalı kıtaplar ıstıyorum dıye kısısel ve dını kıtaplar olursa cok ıyı oolur

• teşekkur ederım her kırtasıyede bulabılırmıyım

• bir bak istersen

• Tony Alessandra'dan Başarıyan giden yolda platin kural.

0|0
    0|0
  • kucuk hıkayelerden basla

0|0
    0|0
  • bu yaşa gelipte okumamışsan okurken sıkılırsın...

0|0
    0|0
    • sıkılsamda alıştırmam gerek kendımı.siz söyleyin ben okuyacagım kararımı verdım kendımde buyuk eksıklık hıssedıyorum pek konusamıyorum agzım laf yapmıyor

Kızlar Ne Diyor 5

• "simyacı" bul ve oku

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitapları okumak istiyorsan,Doğan Cüceloğlu ve Üstün Dökmen okuyabilirsin.Ayrıca dünyaca ünlü psikologların yazdığı "Siyah-Beyaz seri" adında bir kitap serisi var.Ben en çok bu seriden etkilenmiştim.Ayrıca bir takım klasik kitaplar okuyabilirsin.Mesela Montaigne-Denemeler'de kişisel gelişim tadında ve yalın bir dili olan kitaptır.Roman okuyabilirsin.İstersen ilgi alanına göre bunlar için de isim verebilirim.

0|1
    0|0
  • kişisel kitap derken neyi kastettin?

0|1
    0|0
  • Dost kitap evinde kultur kitapligi var hepsini oku ordakilerin . Cok isine yarar.

0|0
    0|0
  • Doğan Cüceloğlu, iyi düşün doğru karar ver ve savaşçı ile başlayabilirsin, sonra ekin atalar ın sevindirella ve acilen evlenmem lazım ı tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...