Ramazan geliyor. Orucu ne bozar sorulari gelecek gene. ?

Merhaba.

Evet Ramazan geliyor, TV'lere Asgeri ücret alanlar icin aglayan Hocalar cikacak, Birkac yüzbin TL'yi alacaklar.
Aksamina sonra Villalarina gidip, altin klozetlerine sicacaklar.

Bide mantikli birsey gösterseler anasini satayim. Her sene ayni sacmalik.

"Orucu ne bozar"

Sangilim yeni Vahiy indi anasini satayim, her sene ayni sorular hersene ayni Cevaplar.
Hocalar, TV'de gecen senelerin aynisini sayacaklar, paralari gene götürücekler.

Heee bide sonra Oruc tutmuyorlar diye sokakta Müslümanlar tarafindan dayak yiyenleride unutmayalim.
Gecen sene ilk dayak yiyen kimdi? Sanirim bir Müslüman adam, bir kadini sigara iciyor diye sokak ortasinda dövmüstü.

Baris ve Hosgörü Dininin temsilcileri.

Benim tavsiyem, acik bir yerde yemek yemeyin, Allahini mutlu yapmak isteyen bir Müslüman size saldira bilir.
Yardimda beklemeyin, sokakta gecen diger Müslümanlar büyük ihtimal sadece Tekbir getirir.

Ramazan ayi... ülkedeki en tehlikeli Ay...

Siz ne düsünüyorsunuz? Bu sene Ramazandan ne bekliyorsunuz? Hangi sehirde ilk kisi Ramazan yani oruc tutmama dayagini yiyecek ve bununlan beraber bu sene hangi sehir Imanda sampiyor olacak?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Biz burada o salakları tartışırken o salakları oynatan çobanlar ayda 400-600 bin lira para alıp servetlerine servet katıyorlar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu sene ramazanda sadece orucumu actiktan sonra acicam dizileri izleyip kapaticam her sene ayni seyler cikiyor yok yemek programlari yok soyle yaptim orucum bozulur mu lar biktim artik

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazık size, yemin ediyorum yazık. Allah ıslah etsin. İmansızların ülkeyi k*rhaneye çevirdiğini görüyoruz, burdaki sorulardan bile görüyoruz. 2-3 kişinin yaptığını tüm Müslümanlara yıkıyorsunuz, ayıptır günahtır. En azından "Saygı" duyun. Bizim sizden beklediğimiz bir şey yok zaten.

0|0
    0|0
    • Bu ülkede Kerhaneden cikanlar adam öldürmedi, katliam yapmadilar.
      1993'de Sivasta tekbir esliginde Oteli yakip 35 kisiyi yakarak öldürenler, Cuma namazindan, Camiden cikip oraya gitmislerdi.

Keske, Cami yerine her kösede Kerhane olsaydi, bukadar kisi ölmezdi.

• Gerizekalı mısın kardeş? Müslümanlık Allah'dan gelen bir şey bize. Allah'ın kurallarına uyanlar zaten böyle bir şey yapmaz çünkü eğer araştırsaydın İslam kelimesinin anlamının "Barış" anlamına geldiğini görürdün. Sadece kötü örnekleri veriyorsunuz, iyi örnekleri neden unutuyorsunuz? İşinize gelmiyor. "Sözde Müslüman" ve "Müslüman" ayrıdır. Adam her boku yapar, işler ama söze gelince "Müslüman." e ben günah işlememeye özen gösteriyorum bende Müslümanım o adamla bir miyim şimdi? Sizde akıl ne arasın bunu anlayacak, hadi siz inanmamaya devam edin, ne desem boş; beyninizi kullanmayı deneyin sadece, iyi gelecek. Hadi iyi geceler.

• Ben gercek Islami biliyorum kanka, islamin ne oldugunu kabul etmek istemeyen sensin.

• Senin ben o olmayan aklını seveyim

0|1
    0|0
  • Nefes orucu bozarmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...