Ne tür müzikler dinlersiniz?

evet bu günün sorusuda bu olsun :D dinlediğiniz müzik türlerini ve nedenini paylaşırsanız sevinirim, mutlu olurum, huzur bulabilirim :)

Misal ben daha çok Türkçe Rap müzik dinlerim. Özellikle sagopa kajmer, sözlerinden çok anlam çıkartıyorum :)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• battle t-rap gangsta rap dubstep :) ritim duymayı seviyorum ve melodik şeylerden çok hızlı ilerleyen muzikler daha cok hoşuma gidiyor :)

0|1
    0|0
    • hızlı olsun bizim olsun diyorsun yani :)

• göreceğiz ileride :)

• genelde kişiliğine göre değişiyor. kimisi Türk Halk müziğine kimisi Türk Sanat müziğine kimisi de diğer arkadaşların tercihi gibi yabancı şarkılara dönüyor :)

Kızlar Ne Diyor 4

• house

progressive rock

0|0
    0|0
  • psychedelic, classic rock, blues.. çünkü şarkılarda anlatılanlarda kendimden bir parça buluyorum

0|0
    0|0
  • Heavy Metal :)

0|0
    0|0
    • ağır olsun diyorsun yani :)

• yok ya o kadarda kötü değil :) ben aşk acısı çekerken genelde Türk Halk müziğinden takılıyorum :) bende mi var acaba sorun dedim de herkesin farklı farklı yöntemleri falan var :D

• Tabikide öyle :)

• genel olarak hareketli şarkıları severim. insana yaşama coşkusu katıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• her müzik türü dinlerim ama bu aksam bunlari

link

link

0|0
    0|0
  • turklerden manga falan dinliyorum. bazen candan, bazen funda, bazen bulutsuzluk özlemi bazen de kafama göre. pop, arabesk, rap ve tsm olmadığı sürece her tür müziği dinlemeyi severim. ki zaten pek bir tür de kalmıyor. yabancılardan da genelde 80leri dinliyorum. veya 60lardan sonrasını. mesela şu anda ; link

0|0
    0|0
    • ruh halime göre değişir diyorsun yani :)

• muzik işinde zayıf ve çakmayız. bir orjinalliğimiz, bir çizgimiz yok. genelde müzikten yana gidiyorum zati, şarkıdan öte müzik daha çekici gelir insana.

• oda mantıklı sonuçta günümüz sanatçılarının yaptıkları dediğin gibi özentilikten başka bişey değil ;)

• arabesk rep rap dışında hemen hemen genelde hepsini dinlerim

Genel olarak, rock,pop,slow,slow pop...

0|0
    0|0
    • yani belli bir tarzın yok anlaşılan :)

• yok var, 90lı yıllar müziğini dinlerim genelde, düer türlüsü pop, slow pop ağırlıklı

• ilginç doğrusu yapılan bir araştırmaya görede genelde bayanlar slow veya pop müzik ağırlıklı dinler erkeklerde ise daha çok rock ve rap ağırlıklı ...

• heavy metal, 80,90lardan yabancı müzikler, film müzikleri bazen klasik

0|0
    0|0
  • İndie rock ,grunge,blues,folk,cuban,island.

0|0
    0|0
  • yabancı pop.

0|0
    0|0
Yükleniyor...