Türk Kültürünü birakip, Araplarin Kültürünü ve Dinini yasiyoruz. ?

Merhaba.

Dünya Tarihi, türklersiz yazilamaz dedigimde bu yerindedir, ve ben bunu Dedigimde Osmanliyi kastetmiyorum bilem.
Dünyada ilk Demir ve Agac isleyen toplum bizim Türk Atalarimizdi.

Avrupa bugün Türklerin kültürünü yasarken (Noel Baba örnek olarak bir Türktü, Cam agaci türklerde kutsal bilinirdir/Hristiyanlik üzeri konusmuyorum) biz ise çöl yabanilerininkileri yaşıyoruz, Araplarin kültürünü yasiyoruz.

Bugün sokakta, bir Türke, türklerin Tarihini sorsan 600 senelik Osmanli haric, Osmanlidan önce olan 8000 yillik Türk Tarihi üzeri ne biliyor?

Osmanlica üzeri aglasanlar, kültürümüzü kaybettik diyenler, 1000 senelik Göktürkce üzeri ne biliyorlar?

Türklerin kültürünü bugün Avrupalilar yasayip, gelisirken biz Araplarin kültürünü ve Dinini yasiyoruz ve Ahlaksizlik ve cehalet icinde yasamaya mahkum ediliyoruz.

Bugün tüm Hristiyanlik Dini, eski türklerin kültürlerinden ve inanclarindan tasarlandigini biliyormudunuz?
Kilise tasarimlarindan basla, Cam Agacinin kutsal bulunduguna kadar.

Avrupa bizim Kültürü yasarken, Türk milleti hala "Ey mekkeliler" diye seslenen bir Kitapa inaniyor.

"İbrahim suresi 4 üncü ayat Biz hiçbir peygamberi kendi toplumununkinden başka bir dille göndermedik. Böyle yaptıkkı onlara açık seçik açıklayabılsın... "

Araplar icin uydurulmus bir Dine inaniyor.

Türk Milletinin sanli günleri Osmanli ile baslamadi, Osmanli ile sona geldi.
Türklerin Tarihi sadece Osmanlidan olusmuyor, ama malesef bizim Millet bunu bilmez.

Türk Milletinin Islam Dinine ve Kültürüne bulasmis olmasi basina gelen en büyük dert, aynisi bugünkü Iranlilar icinde gecerli.

Sizin bunu üzeri ne düsünüyorsunuz? Biz Araplarin kültürünü yasarken, Avrupalilar bizim kültürü yasiyor...
Bu sizin akliniza ne getiriyor?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çam ağacı noel baba mı?

O senin dediğin çam ağacı değil eski Türk mitolojisindeki hayat ağacıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sana tamamen katılıyorum:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Desene Türk dünyanın efendisi, her şeyi biz bulduk. Biz kutsal ırkız dimi, diğerleri insan bile değil... Yahudiler de aynısını söylüyor, Bulgarlar da, Almanlar da, İngilizler de... Sadece kafatasçılık!

Türk olduğum için gururluyum ama bu ırktan değil atalarımın islama hizmetindendir. Ve arapların dini dediğin bütün ümmetin dinidir ve onu yaşamaktan ayrıca gururluyum. Biz o aşık olduğumuz Arap'a (s. a. v) kurban oluruz!

0|1
    0|2
    • Sizler Türk'lerle Çarpışmadıkça Kıyamet Kopmayacaktır.(el-Buhari,4s:34,35,156, SAhih-iMüslim,17, s:3738
      Bak asik oldugunuz Adam senin üzeri ne demis gördün mü? :)

Senin Atalarin Müslüman olmamak icin 70 sene savas sürdürdüler. Araplar Atalarini yendi ve Onbinlerce kisiyi Carriye ve köle olarak aldi.

Senin yaptigin Stokhol sendromundan haric baska birsey degil.

• Ben okurum, cahillerle de tartışmam.

• Tamam tamam.

Müslümanlarda zaten cok okumus ve Entelektüel olmalari ile taniliyor. Neyse kolay gelsin kardesim.

• Araplara değil yahudilere, romalılara, hindular, eski mısırlılara ve binlerce kavime gönderildi. Eski taş yazıtlarına bakarsan binlerce senelik kayıtlarda islamdan ve peygamberlerden parçalar barındırır isimleri geçer. 3. sınıf Türk ırkçılığını başka bir yerde yap babamız Nihal Atsız seni görse yüzüne tükürürdü.

0|0
    0|1
    • Gönderilmedi. Islam sadece Araplarin kültürünün toplantisidir, Dedigin tas yazitlari onlara Islam geldigini degil, Islamda her din gibi sadece eski kültürlerden caldigini, gösterir baska birsey degil.

Dinler yeni icat edilmis birsey degildir, Dinler ordan, burdan her Dinden ve Kültürden biraz calmaktir ve birlestirmektir.

• Dedelerimiz övmekten başka neler yapabildin devletimiz için? Doğuda -25 derecede çatışmanın içinde kaldın mı sen? veya millete faydalı bir eylemde bulundun mu? Tüm gün kımız içip Moğol kızı s**mekten başka ne gibi bir hayalin var senin?

• Cennete Hurileri catlatabilmek icin, kendilerini havaya ucuran Müslümanlar konusuyor , dagilin.
      Kuranda Sehadet nasil getirilir, namaz nasil kilinir yazmiyor biliyormusun?

Ama 4 kere cenneteki Hurilerin bakire oldugu yaziyor.

Sen Cennet icin inanmiyorsunda ne icin inaniyorsun? Seks icin namaz altinda kendinizi günde 5 kere yere atiyorsunuz.

Bana Mongol kizi muhabetti yapma üstüne.

Ben baska Milletler yani Avrupalilar bizim Kültürümüz ile yücelirken, biz Araplarin Dini ve Kültürü ile perisan oldugumuz üzeri konusuyorum.

Ama yok, Islam zihniyeti ile zehirlenmis cahiler, bir 1400 sene daha ayni perisanlik, cehalet ve savaslar ile gecirse hala akillanmaz.

• Geri kalmak dinle alakasiz bir sey. Turkler kendilerini tarihten bu yana ovmek icin bire bin katarlar ama şu an neden oyle degilsiniz

0|0
    0|0
    • Geri kalmak, dinle alakalıdır. Eğer o din sana ortaçağ mantığını aşılıyorsa gayet de seni zamanının gerisine götürür.

Ayrıca Türk olmadan tarih sahnesinden söz etmek mümkün değildir. Gerek devlet olsun, gerek herhangi bir yabancı devletin içindeki Türk büyükleri olsun mutlaka her alanda etkilidirler. Nasıl şu an Amerika'nın bütün dünyada parmağı olabiliyorsa, zamanının bilinen dünyasında belirli dönemlerde, Türkler bu görevi üstlenmiştir. Yani öyle abartı felan değil.

Şu anki konum ise tamamen zihniyetle alakalı. Dünya sürekli değişiyor, toplum sürekli değişiyor. Bunun beraberinde güç dengeleri de sürekli değişiyor.

• istediğini yaşa kardeşim zorlayan mı var

0|0
    0|0
  • l*n Geri zekali inanma ama o dine karsi saygili ol.

0|0
    0|1
    • Saygi duymuyorum, duymaya bir neden göremiyorum. Islam Türklerin Dini degildir, Araplara ve Dinlerine saygi göstermem, pis olduklarini düsünüyorum.

Yükleniyor...