Türk Kültürünü birakip, Araplarin Kültürünü ve Dinini yasiyoruz. ?

Merhaba.

Dünya Tarihi, türklersiz yazilamaz dedigimde bu yerindedir, ve ben bunu Dedigimde Osmanliyi kastetmiyorum bilem.
Dünyada ilk Demir ve Agac isleyen toplum bizim Türk Atalarimizdi.

Avrupa bugün Türklerin kültürünü yasarken (Noel Baba örnek olarak bir Türktü, Cam agaci türklerde kutsal bilinirdir/Hristiyanlik üzeri konusmuyorum) biz ise çöl yabanilerininkileri yaşıyoruz, Araplarin kültürünü yasiyoruz.

Bugün sokakta, bir Türke, türklerin Tarihini sorsan 600 senelik Osmanli haric, Osmanlidan önce olan 8000 yillik Türk Tarihi üzeri ne biliyor?

Osmanlica üzeri aglasanlar, kültürümüzü kaybettik diyenler, 1000 senelik Göktürkce üzeri ne biliyorlar?

Türklerin kültürünü bugün Avrupalilar yasayip, gelisirken biz Araplarin kültürünü ve Dinini yasiyoruz ve Ahlaksizlik ve cehalet icinde yasamaya mahkum ediliyoruz.

Bugün tüm Hristiyanlik Dini, eski türklerin kültürlerinden ve inanclarindan tasarlandigini biliyormudunuz?
Kilise tasarimlarindan basla, Cam Agacinin kutsal bulunduguna kadar.

Avrupa bizim Kültürü yasarken, Türk milleti hala "Ey mekkeliler" diye seslenen bir Kitapa inaniyor.

"İbrahim suresi 4 üncü ayat Biz hiçbir peygamberi kendi toplumununkinden başka bir dille göndermedik. Böyle yaptıkkı onlara açık seçik açıklayabılsın... "

Araplar icin uydurulmus bir Dine inaniyor.

Türk Milletinin sanli günleri Osmanli ile baslamadi, Osmanli ile sona geldi.
Türklerin Tarihi sadece Osmanlidan olusmuyor, ama malesef bizim Millet bunu bilmez.

Türk Milletinin Islam Dinine ve Kültürüne bulasmis olmasi basina gelen en büyük dert, aynisi bugünkü Iranlilar icinde gecerli.

Sizin bunu üzeri ne düsünüyorsunuz? Biz Araplarin kültürünü yasarken, Avrupalilar bizim kültürü yasiyor...
Bu sizin akliniza ne getiriyor?

0|0
16

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...