Sizce para verip kitap almak mı yoksa kütüphaneden kitap okumak mı?

bildiğiniz üzere kitaplar genel olarak ortalama 30 TL civarında ve düzenli maddi geliri olmayan biri için kitap almak lüks bişey ama tabi kitaplarında bir sevgisi zevki olduğu için ben ne olursa olsun kitaplarımı alıyorum kendi kütüphanem olsun istiyorum nedense benim olmayan kitaptan bişey anlamıyorum o yüzden kütüphaneden veya başka türlü kitap almaktan haz almıyorum peki ya siz? sizce bu durum farkeder mi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben kitabı alamayınca okumuş symıyorum kendimi. yani illa almak lazım benim olmalı 😂 kitaplığıma koyup AA bu kitabi da okumuştum çok iyiydi vs vs demeliyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende senin gibiyim. Kitap benim olmayınca bir okuyasım gelmiyo nedenini bilmiyorum ama öyle yani yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • genelde babam alıyor. hatta ayda bir tane kitap hediye eder. onun dışında merak ettiğim kitapları vs kütüphaneden alıyorum.

0|0
    0|0
  • Korsan kitap alıyorum tanesi 5 lira

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Almayi daha çok seviyorum çünkü biz aldıkca o kitabı yazan yazarda kazanicak ve bir katkı sağlamış oluyoruz.

0|0
    0|0
  • 15 liraya da orjinal kitaplar var. İnternet siparişlerinde daha ucuza geliyor.

Ben almak taraftarıyım. Arada açıp tekrar bakınmak güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • 10 liraya kitaplar var on numara oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...