Sinema yönetmeni olmak için kısa sürede türkü albümü çıkarmam lazım ama sesim çok kötü. Sorun olur mu?

Mahsun ve Özcan'ın sinemaya el (pandik desek daha doğru olur) atmasından sonra sonra Alişan yaptığı açıklamada benim neyim eksik ben de film çekecem demiş!1!1111

Buna paralel olarak sinemadan soğumalı mıyım yoksa bu durumu iyi analiz edip yönetmenliğe giden kronolojik sırayı mı takip etmeliyim diye çok düşündüm ve türkücü olmaya karar verdim. Yalnız tek sorun sesim kötü!1!1 Bunu bi engel olarak görmeli miyim yoksa müzik piyasasında arada kaynayıp gider miyim?

Soru açık ve net, dalga geçecekler yazmasın, gizli: off

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu haberden sonra bedenim haykırarak inledi! Özcan Deniz bi Zülbiye Hall çeker mi dersin :(((((

Özcan Deniz versus Woody Allen

Yönetmenliğe soyunan ve “Ya Sonra?”nın ardından “Evim Sensin” filmini çeken Özcan Deniz hedef büyüttü. Deniz, ‘şehir’ temalı filmler çeken Oscar’lı yönetmen Woody Allen’ı bile kıskandıracak bir İstanbul filmi çekmek istediğini açıkladı.

link

0|1
    0|0
  • Sanat herkese ait degil midir ? Bence janis joplin de sanat yapabilir seda sayan da , simdi ben mercedes benz dinlesem ,baskasi bebegim bebegim sana omrumu vereyimi dinlese , bu benim daha elit oldugumu gosterip bana insanlari sanattan aforoz etme yetkisi verir mi ?

Basima bi is gelmeyecekse , mahsunu alisani ozcani sevmiyorum :((

0|1
    0|0
    • İşte sorun da orda. Herkes sanat yapamaz, sanatçı olan sanat yapabilir. Haa yaparsın birşeyler, tüketicisi de fazla olur ama bu o ürünün sanat eseri olduğu anlamına gelmez.

• Dedigim gibi bence bunu herkes yapmali ,para icin bile olsa herkesin icinde begenilme kaygisi vardir ve estetik olan sey begenilir. Bu sanata bir deger kaybettirmez , aksine degerli olani fark etmemizi saglar. Tesekkur ederim sohbet icin ,iyi geceler,kendine iyi bak , unkapanina dogru git bakalim yarin :))

• kasetim çıkınca alırsın artık :) iyi geceler.

• Basına "Sesim beğenilmedi. Birde yönetmenliğe soyunayım, şimdilerde moda." şeklinde açıklama yaparsan aralarına karışma şansın yüksek.

0|1
    0|0
    • ama albüm de biraz satacak ki para kazanalım, sonra aradan sıvışırım zaten kimsenin ruhu duymaz :/

• Olmaz! Musatafa Topal oğlu,Atilla Taş türkücü olabiliyorsa sende olabilirsin..

1|1
    0|0
  • sence onların sesleri iyi miydi ki?

0|1
    0|0
  • albümle vakit kaybetme hiç atla hemen

0|1
    0|0
  • Adını da değiştirmen lazım. Bir Tolga veya Taylansan türkücü olamazsın.

0|1
    0|0
  • aimp son sürümüyle , sesim souad massiden hallice . beni de değerlendirseniz ya :/

1|0
    0|1
  • Akşam akşam güldürdün beni :D

Aynen sırayı takip et :P

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne Mahsun'u severim ne Özcan Deniz'i, özellikle Özcan Denize ayrıca kıl oluyorum ne şarkı söyleyebiliyor ne de film çekebiliyor, gerçi Mahsun Kırmızıgül 'ünde ondan kalır yanı yok.

0|1
    0|0
  • mahsun düşmanı olarak çektiği filmlerde sözde çaktırmadan verdiği alenen mesajlara kılım kardeşi tro oluyor devlet suçlu falan cık cık cık

0|1
    0|0
  • Çok güzel bence soru haklısında ama sesin kötüyse dijital müziklerle felan dene gangam style bak ne kadar ünlendi sonra da film yapmayı unutma ünlenince

0|1
    0|0
  • ajdar totoşu albüm çıkartabiliyorsa sende çıkartabilirsin zaten teknolojiyle herşey hallediliyor

0|1
    0|0
  • bi de şöyle bir şey var ki Alişan Moonwalk yapmayı beceremediği için türkücü olmuştur !

0|1
    0|0
  • Şahsi felsefem yerli film yoktur. ABD akar.

0|1
    0|0
  • her iş mükemmle kişiler tarafindan yönetilseydi yada eksiksiz olsaydi zaten o durum sadece ufak bir zümre tarafindan takip edilirdi.sinama dediğin şey senin hayatin karşiliğiidir.bu işdede iyiler olduğu kadar kötülerde olacak olmali ki iyi şeyler öne çikabilsin analiz yapmayi bilelim. oyüzden bu kişiler lokomotif gorevi gorürler taşirlar teşvik ederler.

0|0
    0|0
  • bence srun yok biraz da tipsiz olman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...