Nasıl biriyle hayatınızı birleştirmek isterseniz?

nasıl biriyle hayatınızı birleştirmek isterseniz? şahsen benim istedigim kişi konuşkan aktif olmalı. zeki olmalı. her zaman benim yanımda olmalı. o sarmalı ben ateşlemeliyim, açtımı rakıyı karşımda oturmalı bütün kafaları onunla yaşamalıyım:) peki siz?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• zekı olsun cok sadık olsun sarıp sarmalasın benı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle karakterli olmalı kararlı olmalı kendine güveni olmalı saygılı olmalı düşünceli olmalı ve de anlayışlı.

0|0
    0|0
  • yakışıklı olsun karizmatik olsun ii konuşsun ii yemek yapsın anlayışlı olsun güvenilir olsun etc.:D

0|0
    0|0
  • enerjık ve guleryuzlu olmalı yorgunum lafı bana gore degıl bu yuzden karsımdakıne gorede olmamalı hadı gıdıyoruz havasında olmalı hep sevecen olmalı kıbırlı olmamalı ama arada ukalalık yapmalı

0|0
    0|0
  • kafam tasarladığım hiç kimse yok .zamanı gelince görcem . evleniceğim adamdır o zaten :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• zarif olsun, asaletli olsun asil bir insan olsun, hamarat olsun, tadında bırakacak kadar şımarık olsun, çok zeki olsun genel kültürü çok olsun, konustugumda zevk alayım her türlü olaydan konuşalım, eğlenceli olsun, az biraz çılgın olsun, sadık olsun, iffetli olsun, tek olsun...

0|0
    0|0
  • insan olsun önce, zeki olsun. gerisini tanıştıkça göreceğiz.

0|0
    0|0
  • Eksik özelliklerimi kapatacak birisi olmalı. Ruh eşimi ancak öyle bulabılrım

0|0
    0|0
  • şapkasından tavşan çıkarabilen bir hatun bulursam evlenirim.

0|0
    0|0
  • anlayışlı olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...