Bildiğiniz güzel replikler var mı?

Mesela bir tanesinde diyorki ; önce insanlara güvenmeyi öğrendim daha sonra bunu bir daha yapmamam gerektiğini bilidiğiniz güzel replikler var mı bunun gibi paylaşırsanız sevinirim :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayatta çok doğru olmıcaksın ormana bak bütün düz ağaçları keserler,eğrileri kalır:-)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• seni sevindirmek eiçin replik mi yazalım :) peki öyle olsun. belki bi gun sende aynısını yaparsın birileri için. Kurtlar Vadisinden : Kadın: Ben senin sevgilin değil miyim?

Memati: Sen benim kadınımsın. Sevgili terk eder, edilir. Onunla ayrılırsın. Daha "liseli " bir şey, ama " kadınım" dediğinde ise seni ancak ölüm ayırır.. (alinti)

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • dostunu yakın tut düşmanını dahada yakın

bu maskenin altında etten fazlası var, bu maskenin altında fikirler var ve fikirler kurşun işlemez bay kredy

dostum beyaz bir ışık görüyorum, lanet olsun dostum ışık bile beyaz

+durun ben polonyalıyım

-öyleyse niye o lanet alman paltosunu giyiyorsun

+çünkü üşüyorum

0|0
    0|0
  • Kıçım muşmulaya benzeyebilir ama beynim öyle değil. Ordell Robbie/Jackie Brown.

1|0
    0|0
  • dostun dostumdur,düşmanın düşmanım.

0|0
    0|0
  • hayat bazen zalimm bir öğretmen gibidir, önce sınav yapar sonra ders anlatır

0|0
    0|0
  • Nothing is true everything is permitted.

0|0
    0|0
  • osurmayı sevdiğim kadar kokusunu sevseydim onunla evlenirdim.

0|0
    0|1
  • "Replikler" olmuyor ki bu aforizmalar oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni hiç terk etmeyeceğimi söylesem, beni sevebilir misin?

(:

3|0
    0|1
  • bir daha beni aramadı bende onu aramadım .beni öldüren bir adama ne diyebilirdimki ? en fazla kusursuz bir cinayet işlediği için tebrik edebilirdim Ama ölü kadınlar hiç konuşmazdı

1|0
    0|0
  • kitto ikiteru koto ni imi nante nai noyo. demo ikitsuzukeru koto de omoshiroi koto wo mitsekerareru kamo ne.

0|0
    0|0
Yükleniyor...