Kızları sildirme konusunda dediğimi nasıl yaptırabilirim? Kuru inattayım sanki?

Ya arkadaşlar inada bindim. Zaten kesinlikle konuşmıcaksın diyorum, konusuyo mu bilemem şu an . Sil sil böyle inada bindim. Ne gerek var sil. Benden önce tanıdıgı arkadasları biliyorum. Ama istemiyorum sonuçta ben tanımıyorum.
Güveni sevgiyi bunlara mı bağlıyosun ben bunu yapınca yicek misin bu laflarını diyor. Aşırı kavga ediyoruz böyle inadımdan ölcem bu konuda yapıcak yani bitti taktım ben bir kere.

Ama tabi böyle zorlamayla kavgayla olmuyor. Bunun bir zamanı var mı sizce?
Sadık değilsin diyince de alınıyor. Yani ne gerek var ben varken başkalarına? Ne biliyim ne gerek var konuşmaya normal arkadaşı da olsa. Kötü niyeti olmadığını biliyorum ama olsun.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende yaptım aynısını, hatta -biraz çocukça olabilir ama kıskanıyorum kim ne derse desin- face şifresini alıp tüm gün kızları silmiştim, umrumda da değil, ben varım abi ben varken diğerlerine niye ihtiyaç duyasın?

1|0
    0|0
    • helal :D

• aynı yaş mı

Erkekler Ne Diyor 6

• Gençler cidden merak ettim okuyupta birşey anlayan varmı?

1|0
    0|0
    • erkek arkadaşının, kız arkadaşlarını sildirmek istiyor galiba yanlış anlamadıysam

• aynen doğru.

• Wtf? Beynim yandı gecenin bubsaatin de ama çok üstüne gitme bence

0|0
    0|0
  • Pardon ama Beylikdüzü'ne ne taraftan gidiliyordu

0|0
    1|0
  • Hep ayni yere bakmak gibi bir sey dedigin her konustuguyla seninle yasadigi anlarimi yasiyor belki gorusleri hosuna gidiyordur.

Belkide yedekte tutuyordur hep sizmi yapacaksiniz :D

0|0
    0|0
    • ya o tipleri yedekte mi tutcak :D

• Fazla kıskançlık ilişkinize zarar verir. Tabii ki biraz kıskançlık olmalı ama sen bu kadar fazla kıskançlık yaparsan onu sıkarsın. Ilişkilerin kötüye gitmesinin te. el sebeplerinden birisininde kıskançlık olduğunu biliyormusun?

0|0
    0|0
    • Nasıl sildirebilirim sonuca gel. :D

• İnatlık bişey yok sewyorsa kaybetmekten korkuyosa düsünmez silir gerek duymaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...