Pis yedili gençlik dizisini seviyor musunuz?

Evet arkadaşlar komedi gençlik dizisini izleyen varmı?

ve orada sevdiğiniz karakterler kimler :)

• Orço (iki "o" ile) :)
    46% (6)60% (3)50% (9)Oy Ver
  • Bayram paşalı
    15% (2)20% (1)17% (3)Oy Ver
  • Trafo
    15% (2)0% (0)11% (2)Oy Ver
  • Cimbom-salça-karabiber
    24% (3)20% (1)22% (4)Oy Ver
  • Furkan-can -zeki :)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Adamlar güldürüyo .d Kötü herhangi birşeye özendirmeyen bir gençlik dizisi ve ayrıca komedi olması tamamen bir + puandır :)

0|1
    0|0
  • evde boş boş oturuyosam denk gelirse baktığım bi dizi orço gözde olsada zekinin salaklıkları benim hoşuma gidio

0|1
    0|0
  • F şıkkı nefret ediorum...

0|3
    0|3
  • saçma salak bi dizi işte ben beğenmiyorum 2 3 bölüm izledim baydı.

0|1
    0|1
  • HELLO,

My name is miss Zainab Abhassan i saw your profile and became interested in you,i will like to hold a long lasting relationship with you,and i will like to know you, and send email to my private email address so i can give you my picture for you to know whom l am.Here is my email address(zainab.abhassan@yahoo.com) i believe that distance can never be a barrier but let's love connect us because love is a bridge that connected far distance to be close to each other,i believe we can move from here.I*waiting for your mail.

0|0
    0|0
  • Yanlış hatırlamıyorsam Behzat Ç. ile ilgili soru açanda sizdiniz. Renkler ve zevkler tartışılmaz tabi ama uyduruk diziler. Gerçi çoğu uyduruk... Fazla televizyon izlemiyorum.

0|1
    0|0
    • Zevkler renkler meselesi Bazı diziler saçma gelebilir. ama çoğu insan beğeniyor ve izliyor..

mesela bende muhteşem yuzyıl gibi saçma aşkımemnu gibi aptal dizileri sevmiyorum insanlara yalnış örnek ve yalnış tarih gösteriliyor bu dizi sadece komedi üzerine

• Sadece sizin izlediğiniz dizileri eleştirmedim zaten. Dediğim gibi çoğu uyduruk, saydığınız dizileride izlemedim.

Şu her gün yeni bölümü olan diziler de hayatta kalabilmek için çırpınıyorlar resmen.

• İzlemiyorum.

0|1
    0|0
  • en fazla 5 dk dayanabildim saçmasapan bi dizi

0|0
    0|2
  • bende sevmiyorum ama orço şapşal ya :D ergen dizisi

0|0
    0|1
  • buda olmadı sevmiyorum..

sanırım sorun dizi takip etmemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu kadar basit, bu kadar yapmacık, bu kadar saçma sapan bir dizi ender görmüşümdür...

0|0
    0|1
  • Pis yedili ne yaa kiro yada kezban dizisi resmen :)

0|0
    0|1
  • o saçma diziyi izlemiyorum götlük olsun diye e şıkkını ben işaretledim :)

0|1
    0|1
  • liseli dizisi bunlar bana farklı şeylerle gelin

0|1
    0|2
  • hiç izlemedim desem abes olurmu.

0|0
    0|0
  • Çok saçma buluyorum :S

0|0
    0|1
  • Bence dünyanın en saçma en aptal dizileri Türk dizileri...

0|0
    0|1
  • Takip etmiyorum ama rast geldiğimde biraz izliyorum. Orço (iki "o" ile) saf,komik.

0|0
    0|0
  • Tamam matematiq zor olabilir amaa bu bizim qarizmatik olduğumuz gerçeğini değiştirmez !

0|0
    0|0
  • Cümleye Evet diye başlanmaz

0|1
    0|0
  • kızlar tam lolita ama ya yemelikler :)

0|1
    0|0
  • Dizi izlemiyorum pek. Bu nedenle de nötrüm.

0|1
    0|0
  • hiç birini sevmıom arka sıradakılerın yan ürünü o dizi saçma sapan...Adam gibi dizi varsa o kuzey güney

0|0
    0|2
  • Orço (iki "o" ile) :)

0|0
    0|0
  • 1 kere mi ne izledim sevmedim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...