Viskiden anlayanlar bi bakabilir mi?

malum yılbaşı yaklaşıyor iki arkadaş viski içicez fakat daha önce hiç viski içmedik 35 lik bizi sarhoş etmeye yeter mi?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• bak iyi bir şey istiyosan biraz acı ama johny walker red label alın 70 lik 70 tl civarı çok iyi schoot viski...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• viskiden gercekten iyi anlarim icmeden yattigim gun yoktur şimdi konuya gelelim bunyeniz daha once icmediyseniz aliskin degil dir o yuzden bourbon viski almaniz gerikiyor ve ilk defa icecekseniz sarhos olursunuz

0|0
    0|0
  • bünyene bağlı.

0|0
    0|0
  • Yetmez!

0|0
    0|0
  • bünyeniz alışkın değilse ve sek içerseniz az da olsa sarhoş olursunuz

0|0
    0|0
  • viski içmeyin, zevksizlik = viski :(

0|0
    0|0
  • Bni hic etkilmiyo bünyen sağlam dio herkez 6 sise 35``viski içtim red rabel hala sağlamım herkez şaşırdı bn niye bu kadar acayip bir insanim ama gözlerim ağrıyo ve ayakta zor duruyorum suanda en viski içeli 1 saati geçti etkisini simdi gösteriyo olabilirmi

0|0
    0|0
  • viskinin azıcığı bile çarpar insanı. ağır bir içki bence. ıyyyykkkkkkk. kokusu da berbat. siz boşverin viskiyi. votkaya devam...

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• az

0|0
    0|0
  • jack danıels.. baska bısı demıyorum..

0|0
    0|0
  • adam başı yeter yanında bitter çukulata ,muz iyi gider sek içmeyin soda veya su ile yarı yarıya karıştırın sonra ileride sek e başlarsınız

0|0
    0|0
  • daha önce hiç içmediyseniz 2 kadeh sek atın yeterde artar bile size=)

0|0
    0|0
    • bir şişe vodkada hiçbi sarhoşluk olmuyor

• daha önce hiç viski içmediyseniz yeterli gibi :) ama sek içmenizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • kesinlikle yeter

0|0
    0|0
  • hem kaç kişi içtiğiniz hemde yaşınız belli değil...35 lik bana yetmez be! (tek kişiyim yaşım 27)

0|0
    0|0
  • Bünyenize bağlı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...