Erkekler bu hayatta en çok neye önem verir?

Erkekler sorum size gelsin tabi ki bayanlarında düşüncelerini alabilirim sıkıntı yok. Erkekler ne isterler her konuda? banlar hakkında ne düşünürler?

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalim Sevip Sevile Bileceğim Hayırlı Bir Eş Ve Aşkımızın Meyvesi Hayırlı Bir Bebiş Mutlu Bir Yuva Ama Bu Sadece Hayal Hiç Gerçek Olmicak Çünkü Öyle Biri Yok Sadece Beynimde Çizip Can Verip Şekillendirdiğim Bir Hayal Öyle e Kalıcak Ben Öldüğümde Oda Beynimde Ölmüş Olucak . Artık Ahirette Huriyle Evlenirim :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Erkekten erkege degişir bu olay. Bazıları maça önem verir. bazıları arabaya bazıları sevgiye. Yani cok geniş bir soru

0|0
    0|0
  • erkekler kesinlikle bir kadın istemez onsuz yaşayamayacağı kadın ister erkekler sadakat ister erkek aptal kadın sevmez sadece rol yapan kadın sever ayreten utanan kızları çok severler kesinlikle çözülmeyin eğer ilişki sırasında çözülürsen bazı erkekler sıkılır ve terk eder erkeklerin cinsel konuda istekleri kadınınkinden azdır sen ona istediğini ver ateşli ol gerisi onda tabi kabiliyetliyse :))

0|0
    0|0
  • patates alkol sigara

0|0
    0|0
  • beni düşünsün ilgilensin hasta oldumu bir çorba yapsın ben onu sıcak sudan soguk suya elini sokturtmam

0|0
    0|0
  • evli mutlu çocuklu. :D.. gururlu halsiyetli başarılı namuslu...

0|0
    0|0
  • ailem-kendim-işim-akrabalrım (sevdiklerim ama)-diğer insanlar

0|0
    0|0
  • erkekler sadık bir bayan ve bol para ister

0|0
    0|0
  • erkekler kadınlar ne olmasını isterlerse onu olmak isterler..

0|0
    0|0
  • gülmeyen insanlara,ağlamayanlara

0|0
    0|0
  • aileme eşime cocuklarıma

0|0
    0|0
  • aileme çok önem veririim. 2. dostlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler en çok kariyerli olmak çok para kazanmak ister. Bayanlar ikinci plandadır çünkü kariyerin bonusu olarak düşünür onları. O yüzden kendimizi önemsememeliyiz :))

0|0
    0|0
  • iki bacak arasına :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...