Önerebileceğiz tiyatro oyunları var mı?

Kurs için tiyatro oyunu arıyoruz.Çok karaktere sahip olması önemli yani herkes bir öneme sahip olmalı 20 kişiyiz sanırım.Birinin kenardan geçmemesi gerek.Herkese önemli ölçüde rol düşsün istiyoruz.

Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Herkese çok teşekkürler.Dediğiniz gibi 20 kişilik oyun yok gibi ikiye böleriz heralde.Bütün oyunları değerlendiricez.Teşekkür ederiz.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kalabalıkların arasında kuytu bir köşeye oturup izle. Akıp giden hayattan daha büyük tiyatro yoktur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdiye kadar bir sürü tiyatro gösterisi izledim ama 20 kişilik oyunda herkesin aynı önemde olduğu bir eser izlemedim. Bu şartlara bence sadece bir oratoryo uyar.

Belki 5-6 kişilik uygun oyunlar olabilir ama 20 kişilik hiç sanmam. Daha dogrusu ben görmedim.

0|0
    0|0
    • bende görmedim aslında hoca böyle diyor ama sanırım en iyisi bölerek ayrı tiyatrolar yapmak.

• 0|0
    0|0
  • Kral Lear... Sıçmazsanız oynayın...

1|0
    0|0
  • 20nize birden rol verilcek bi tiyatro eseri çok zor bulunur heralde.Töre'yi oynayın 7 karakter vardı galiba.

0|0
    0|0
  • Recaizade Mahmut Ekrem - Çok Bilen Çok Yanılır.Tiyatro gösterisine gitmiştim, çok beğendim.

0|0
    0|0
  • fener zenci sever

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Lüks hayat :)

3|0
    0|0
  • birileri sadece kenardan geçer.o da bir roldür .aklında bulunsun.

1|0
    0|0
    • işte bende öyle dedim ama hocamız herkese eşit dağılsın istiyor tabi ki o da bir rol.

• Ah şu gençler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...